Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum záchranných služeb a zdravotnické techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muchovo muzeum, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Steigerová - Muzeum hraček

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum hry

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Stachelberg

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. V našem centru se vám budeme věnovat. Rádi vás přivítáme v našem rychlém občerstvení. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeské muzeum v Liberci-Muzeum

Organizujeme také společenské akce. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Komenského v Přerově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašich potřeb. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum a galerie města Svitavy

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Zaměřujeme se na zajištění programu na události. Naše kavárna je vhodná i na romantické chvilky. Zajistíme vám prohlídku centra. Zajistíme vám výstavu. Zabýváme se také návrhem loga. Zabýváme se také provozem ateliéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum československého opevnění

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Z našeho programu budete nadšeni. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Poskytneme vám také příjemné ubytování v rámci společenských událostí. Poskytneme vám vhodné prostory pro vaše společenské akce. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeské muzeum v Plzni

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Z našeho programu budete nadšeni. Vyzkoušejte nabídku naší kavárny. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Svatební obřad připravíme dle vašeho scénáře. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku