Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Památník Antonína Dvořáka

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Na naše programy se můžete spolehnout. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Dbáme na kultivovanost výstav. Váš svatební obřad připravíme podle vašich přání. Zpracujeme vám vhodné logo. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácké muzeum Uherské Hradiště

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Doporučujeme navštívit naše muzeum. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simona Hrušková - Keltský skanzen

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Naše muzeum vystavuje originální kusy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Vyzkoušejte naše připravované programy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezské zemské muzeum - Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poradíme vám s programem i na vaši akci. Obraťte se na nás ohledně konferencí. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Lišov - Muzeum Františka Miroslava Čapka

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Zaměřujeme se na pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minimuzeum Zlaté stezky

Organizujeme také společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hustopeče - Městské muzeum a galerie

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Slezského Semmeringu - Muzea

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Využijte nabídky na přípravu programů. Dbáme na kultivovanost výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum řemesel

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Nabízíme vám své služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zabýváme se vedením klubu. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Oslovte nás ohledně zajištění prostor pro společenské události. Není problém sjednat pro vás i hudbu. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku