Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

České muzeum stříbra

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Společenské služby jsou naší doménou. Připravujeme různé programy. Pořádáme prohlídky po centru. Zorganizujeme vám výstavu. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Jana Amose Komenského - Uherský Brod

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum a muzeum J. V. Sládka

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Neváhejte nás kontaktovat ohledně organizace sportovních akcí. Zajistíme vám prohlídku centra. Zajišťujeme i různé výstavy. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Zajišťujeme také možnost vhodného ubytování pro vaše společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Příbor - Rodný dům Sigmunda Freuda

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum koněspřežky

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme vám své služby. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Zapůjčíme vám vše potřebné. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prácheňské muzeum v Písku

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Z našeho programu budete nadšeni. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Naše nabídka zahrnuje party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Břeclav

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Staňte se součástí našeho klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum knižní vazby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Nova Uhřínov středisko experimentální archeologie

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Loreta

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku