Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Národní muzeum - Lobkovický palác

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Zajistíme vám prohlídku centra. Zajišťujeme i různé výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Využijte možnosti zajištění hudby pro vaše společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hořice - Městské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Připravujeme různé programy. S našimi službami pro zajištění sportovních akcí budete spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Uspořádejte si u nás výstavu. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Neváhejte zavítat do našeho klubu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajišťujeme program na společenských událostech. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Využijte nabídku našeho klubu. Rádi vám navrhneme nové logo. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Českého ráje v Turnově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Na naše programy se můžete spolehnout. Přijďte se podívat na naše centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Svatební obřad připravíme dle vašeho scénáře. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum silnic

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Doporučujeme navštívit naše muzeum. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Litomyšli

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Navrhneme vám také pěkné logo. Poskytujeme prostory pro výstavy. S naším programem budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Šumavy Železná Ruda

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Zajistíme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Škoda

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Muzeum disponuje zajímavými exponáty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum českého granátu

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podblanické zemědělské muzeum

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše společnost nabízí své kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku