Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Poskytujeme profesionální promítání. Provozujeme útulnou kavárnu. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Zajistíme vám výstavu. Personál naší restaurace se o vás postará.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husitské muzeum v Táboře

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zajistíme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Klub patří do nabídky našich společenských služeb. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum rekordů a kuriozit

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Poskytujeme prostory pro výstavy. Rádi vás přivítáme v našem klubu. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Poskytujeme také možnost hudby pro vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácké muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Navštivte naše společenské centrum. Uspořádejte si u nás výstavu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Zabýváme se také provozem ateliéru. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Poskytujeme party stany na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé máslovické muzeum másla

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné muzeum pohlednic

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Party stany seženete u nás. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum W. A. Mozarta a manželů Duškových

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Nová Paka - Klenotnice drahých kamenů

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Rádi vás přivítáme v naší kavárně. V našem centru se vám budeme věnovat. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Využijte možnosti nechat si vytvořit zajímavé plakáty. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum bratří Čapků

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Vedeme společenský klub. Zabýváme se také tvorbou plakátů. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum a Pojizerská galerie v Semilech

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Rádi vám navrhneme nové logo. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku