Nepřehlédněte

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Do naší ordinace přijímáme nové pacienty. S naším programem budete jistě spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Party stany seženete u nás. Není problém sjednat pro vás i hudbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panství Bechyně, a.s. - Muzeum Vladimíra Preclíka

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Zajišťujeme i různé výstavy. Zajišťujeme bohatý catering. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování během společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kamenice nad Lipou

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Expres Vagon

Organizujeme také společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum záchranných služeb a zdravotnické techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muchovo muzeum, s.r.o.

Organizujeme také společenské akce. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Steigerová - Muzeum hraček

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum hry

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Stachelberg

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. V našem centru se vám budeme věnovat. Rádi vás přivítáme v našem rychlém občerstvení. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeské muzeum v Liberci-Muzeum

Organizujeme také společenské akce. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku