Nepřehlédněte

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Bálek - Muzeum historických motocyklů

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum romské kultury

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Poskytujeme zápůjčky. Z našeho programu budete nadšeni. Rádi vás přivítáme v naší kavárně. Poskytujeme prostory pro výstavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum města Duchcova

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum betlémů

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Poskytujeme společenské služby. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum alchymie v Kutné Hoře

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Sežente u nás party stany. Navrhneme vám také pěkné logo. Vyberte si některý z našich zábavných programů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Bojkovska

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Poskytujeme zápůjčky. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornické muzeum Štola Ondřej Šlik

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodný dům J. G. Mendela, nadační fond

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Dbáme na hladký průběh konferencí. Nechte si od nás vypomoct při chystání doprovodných akcí. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Poskytujeme prostory pro výstavy. Zabýváme se vedením klubu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Jindřichohradecka

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Zabýváme se také návrhem loga. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku