Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum krajky

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Uspořádáme vám výstavu. Zpracujeme vám vhodné logo. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Party stany seženete u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterán - Tatra - klub

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Jsme specialisté na pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letecké Muzeum Točná, s.r.o.

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, nadace

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Poskytujeme prostory pro výstavy. Přijďte si vychutnat večeři do naší restaurace. Vyzkoušejte služby našeho klubu. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historické muzeum, Slavkov u Brna

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. S naším programem budete jistě spokojeni. Pořádáme prohlídky po centru. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Zabýváme se hlídáním dětí v družině. Zabýváme se také návrhem loga. Zajistíme vám vhodné prostory pro společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České farmaceutické muzeum Farmaceutické fakulty

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Z našeho programu budete nadšeni. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Navrhneme vám také pěkné logo. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podještědské muzeum-Muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Poskytujeme prostory pro výstavy. Váš svatební obřad připravíme podle vašich přání. Zabýváme se také návrhem loga. Přinášíme vám možnost pěkného ubytování při vašich společenských událostech. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Prostějovska v Prostějově

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Na naše programy se můžete spolehnout. Rádi vám uspořádáme výstavu. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Pro vaše společenské události disponujeme party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Rosice

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Navštivte náš společenský klub. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku