Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum čs. opevnění z let 1935-38

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Zajišťujeme program na společenských událostech. Zajistíme vám konferenci. Zajistíme vám prohlídku centra. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Stříbro

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Navštivte naše společenské centrum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Železniční muzeum Křimov

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Pruner - Muzeum kávomlýnků

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme prostory pro výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědné muzeum ve Slaném

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda Auto Muzeum

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Dufka - Muzeum Hluk

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Blansko- Muzea

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Není problém sjednat pro vás i hudbu. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Hlučínska

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Navštivte naše společenské centrum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Irmiš - Muzeum starých hudebních přístrojů

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku