Nepřehlédněte

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské muzeum Velvary

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Zorganizujeme vám výstavu. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Mladoboleslavska

Zabýváme se organizací společenských akcí. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Navštivte naše společenské centrum. Dbáme na kvalitu námi připravených programů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Depozitář historických vozidel

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minimuzeum československého opevnění

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Zabýváme se také návrhem loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Opava

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše nabídka zahrnuje party stany. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům techniky České Budějovice, spol. s r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum české loutky a cirkusu

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Náš dětský koutek rád přivítá i vaše děti. Se službami, které nabízíme v našem centru, budete spokojeni. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcidiecézní muzeum Kroměříž

Organizujeme také společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Stálá expozice našeho muzea se těší na vaši návštěvu. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Becher muzeum - muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strašidelný zámek DraXmoor

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Poskytujeme společenské služby. Navštivte naše společenské centrum. Naše kavárna je velice oblíbená. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. Vyzkoušejte naše služby při pořádání firemních akcí. Přihlaste svoje zaměstnance na teambuilding.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku