Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální muzeum v Kolíně

Organizujeme také společenské akce. Rádi vás provedeme po našem centru. Poskytujeme prostory pro výstavy. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Přijďte se podívat do naše klubu. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Poskytujeme také účinnou inzerci. Poskytujeme mimo jiné i pěkné ubytování během společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornické muzeum Příbram

Organizujeme také společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Dbáme na kultivovanost výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum naftového dobývání a geologie

Organizujeme také společenské akce. Pro vaše společenské události disponujeme party stany. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Těšínska

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Přijďte se podívat i vy na naše centrum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Zubří

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Uspořádáme vám výstavu. Zpracujeme vám vhodné logo. Sjednejte si u nás také výhodnou inzerci. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. V naší ordinaci vás čeká vstřícný přístup. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Museum Fotoateliér Seidel

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Vyzkoušejte naše připravované programy. Neváhejte se zeptat v našem centru. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Nabízíme vám kvalitní ateliér. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Poskytujeme profesionální promítání. Provozujeme útulnou kavárnu. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Zajistíme vám výstavu. Personál naší restaurace se o vás postará.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husitské muzeum v Táboře

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zajistíme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Klub patří do nabídky našich společenských služeb. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum rekordů a kuriozit

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Poskytujeme prostory pro výstavy. Rádi vás přivítáme v našem klubu. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Poskytujeme také možnost hudby pro vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácké muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Navštivte naše společenské centrum. Uspořádejte si u nás výstavu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Zabýváme se také provozem ateliéru. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Poskytujeme party stany na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku