Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Těšínska - Výstavní síň Karviná

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně - Muzea

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Organizujeme i výstavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Českém Krumlově

Organizujeme také společenské akce. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. S naším programem budete jistě spokojeni. Navštivte naše společenské centrum. Pořádáme různé výstavy. Využijte možnosti nechat si vytvořit zajímavé plakáty. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum ve Volyni

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Aš

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Nabízíme stany na party a jiné události. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Využijte pestrou nabídku služeb našeho centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Pelhřimov

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Rádi pro vás zajistíme hudbu dle vašich požadavků. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Party stany pro oslavy v exteriéru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Nabízíme vám své služby. Organizujeme i výstavy. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Věnujeme se mimo jiné i zajištění ateliéru. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum v Čelákovicích

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Nabídka služeb našeho centra je velice zajímavá. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašeho přání. Zabýváme se také návrhem loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAGIC GOLD, s.r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku