Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hornické muzeum Štola Ondřej Šlik

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodný dům J. G. Mendela, nadační fond

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Dbáme na hladký průběh konferencí. Nechte si od nás vypomoct při chystání doprovodných akcí. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Poskytujeme prostory pro výstavy. Zabýváme se vedením klubu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Jindřichohradecka

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Zabýváme se také návrhem loga. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Břeclav

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše nabídka zahrnuje party stany. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Mariánské Lázně - Městské muzeum Mariánské Lázně

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Připravujeme různé programy. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Svým klientům nabízíme také zajištění poutavých plakátů. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Využijte nabídky našich party stanů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Třebíč

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlumecká zahradní železnice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Zabýváme se zápůjčkou. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Muzeum Antonína Dvořáka

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Připravujeme různé programy. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Jsme schopni pro vás zajistit i letáky. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památník na Vítkově

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Vyzkoušejte naše připravované programy. Vedeme dětské koutky na různých společenských událostech. Služby naší kavárny vám jsou k dispozici. Naše návštěvnické centrum vám je k dispozici. Zorganizujeme vám výstavu. Neváhejte zavítat do naší restaurace. Přidejte se do našeho klubu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku