Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sklářské muzeum

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Navrhneme vám také pěkné logo. Zajišťujeme i různé výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plynárenské muzeum

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Nabízíme vám své služby. V našem centru vám rádi poradíme. Organizujeme i výstavy. Vyzkoušejte služby našeho klubu. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Využijte nabídky našich party stanů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVZO-ÚAMK-TSČ-ČR Veteran muzeum

Organizujeme také společenské akce. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Lanškroun

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Pořádáme různé výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům historie Přešticka

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Pořádáme různé výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrad Špilberk

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zpestřete svou společenskou událost námi zajištěným promítáním. Nabízíme služby spojené s doprovodnými akcemi. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Dbáme na kultivovanost výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Teplicích

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Z našeho programu budete nadšeni. Obraťte se na nás ohledně konferencí. Specializujeme se na zajišťování doprovodných akcí. Služby našeho centra vám jsou k dispozici. Zajistíme vám výstavu. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Českého krasu

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Na naše programy se můžete spolehnout. Zorganizujeme vám výstavu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašeho přání. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Využijte možnosti prohlédnout si náš ateliér. Neváhejte využít i našich oblíbených dekorací pro vaši oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Kouřimska

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Poskytujeme prostory pro výstavy. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Zabýváme se také návrhem loga. Kontaktujte nás ohledně inzerce vašich akcí. Přinášíme vám také možnost kvalitního ubytování během vašich akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUZEUM ARCADE

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku