Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub vojenské historie Opava

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Naše nabídka zahrnuje party stany. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům techniky České Budějovice, spol. s r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum české loutky a cirkusu

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Náš dětský koutek rád přivítá i vaše děti. Se službami, které nabízíme v našem centru, budete spokojeni. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcidiecézní muzeum Kroměříž

Organizujeme také společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Stálá expozice našeho muzea se těší na vaši návštěvu. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Becher muzeum - muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strašidelný zámek DraXmoor

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Poskytujeme společenské služby. Navštivte naše společenské centrum. Naše kavárna je velice oblíbená. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. Vyzkoušejte naše služby při pořádání firemních akcí. Přihlaste svoje zaměstnance na teambuilding.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní expozice sdělovací a zabezpečovací techniky

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Karlova mostu

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České muzeum hudby

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Vše si můžete zapůjčit u nás. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Nabízíme také zajištění hudby na vaši akci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Letecké historické společnosti Vyškov

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Dbáme na zábavu našem klubu. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku