Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slezské zemské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. S naším programem budete jistě spokojeni. Rádi vám pomůžeme s pořádáním konferencí. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Rožmberk, o.p.s. - Vesnické muzeum a informační centrum Kojákovice

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Zabýváme se zápůjčkou. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum krajky

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Holešov

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Přijďte se podívat i vy na naše centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Zajišťujeme také pěkné plakáty dle vašich představ. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Využijte u nás také možnosti ubytování během společenských akcí. Rádi pro vás zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kadaň

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Doporučujeme navštívit naše muzeum. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Společenské služby jsou naší doménou. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum hlavního města Prahy

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Neváhejte se zeptat v našem centru. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Copa, s.r.o. - Franz Kafka museum

Organizujeme také společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Neváhejte využít i našich oblíbených dekorací pro vaši oslavu. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé železniční muzeum

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. U nás si můžete vše jen zapůjčit. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku