Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Ústí nad Labem

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Soubor lidové architektury Zubrnice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé železniční muzeum

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum města Chabařovice

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Pruner - Muzeum kávomlýnků

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme prostory pro výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum modelové železnice

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku