Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Ústecký kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Památník Terezín

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Party stany pro oslavy v exteriéru. Zpracujeme vám vhodné logo. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum českého granátu

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní muzeum v Lounech

Zabýváme se organizací společenských akcí. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Uspořádejte si u nás výstavu. Vyzkoušejte služby našeho klubu. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Sjednejte si u nás dekorace pro vaše společenské příležitosti. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Nabízíme stany na party a jiné události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní muzeum v Mostě

Organizujeme také společenské akce. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Jsme specialisté na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku