Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Ústecký kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení pro obnovu a zachování historických hasičských tradic

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše nabídka zahrnuje party stany. Doporučujeme navštívit naše muzeum. Zpracujeme vám vhodné logo. Zajišťujeme program na společenských událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÁ SPELEOLOGICKÁ SPOLEČNOST ZÁKLADNÍ ORGANIZACE 4-04 AGRICOLA

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Zaměřujeme se na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní muzeum v Děčíně

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor lidové architektury Zubrnice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku