Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Středočeský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum umění a designu Benešov

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Bedřicha Smetany

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. S naším programem budete jistě spokojeni. Nabídka služeb našeho centra je velice zajímavá. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Zážitkem na celý život se stane svatební obřad, který pro vás připravíme. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenské technické muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poskytujeme party stany na vaše akce. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Vybereme pro vás ty nejvhodnější prostory pro vaše vzácné chvíle. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Přijďte se podívat do naše klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum a galerie Křivoklátska

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Poskytujeme zápůjčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polabské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Zorganizujeme vám výstavu. Vy chcete krásný svatební obřad a my jej pro vás připravíme. Navrhneme vám také pěkné logo. Příhodné prostory pro vaši akci vám snadno poskytneme. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Připravujeme různé programy. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. V naší restauraci se budete cítit jako na zámku. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skanzen důl Mayrau

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Využíváme krásných dekorací k výzdobě při vašich společenských akcích. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Na naše programy se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Moravec - Muzeum moto a velo

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Navrhneme vám také pěkné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Josefa Suka

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Služby našeho centra vám jsou k dispozici. Zajišťujeme i různé výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, určitě oceníte. Zpracujeme vám vhodné logo. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku