Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Středočeský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hrad Červený Újezd

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Zaměřujeme se na zajištění programu na události. Neváhejte nás kontaktovat ohledně organizaci firemní akce. Přijďte si vychutnat večeři do naší restaurace. Zabýváme se vedením klubu. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Sedlčany

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Přijďte posedět do naší kavárny. Zajistíme výstavu i Vám. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašeho přání. Rádi vám navrhneme nové logo. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum hrnčířství

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Rádi vás provedeme po našem centru. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Jsme odborníky na pořádání konferencí. Své služby vám rádi nabídneme v oblasti promítání. Poskytujeme prostory pro výstavy. Vyzkoušejte služby našeho klubu. Navrhneme vám také pěkné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Poskytujeme profesionální promítání. Provozujeme útulnou kavárnu. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Zajistíme vám výstavu. Personál naší restaurace se o vás postará.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Podblanicka

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podlipanské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Služby našeho centra vám jsou k dispozici. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Neváhejte zavítat do naší restaurace. Součástí našich společenských služeb je také klub. Zpracujeme vám vhodné logo. Přinášíme také možnost spolehlivé inzerce. Využijte i našeho kvalitního ubytování pro vaše společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum T.G.M. Rakovník

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. S naším programem budete jistě spokojeni. Jsme specialisté na pořádání výstav. Zajistíme vám i poutavé plakáty. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výtopna Zdice, muzeum

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku