Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Olomoucký kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vlastivědné muzeum

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Z našeho programu budete nadšeni. Chcete-li pořádat firemní akci, spolehněte se na nás. V našem centru se vám budeme věnovat. Pořádáme různé výstavy. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Litovel

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pořádáme prohlídky po centru. Zajišťujeme i různé výstavy. Vyzkoušejte nabídku služeb naší restaurace. Přijďte se podívat do naše klubu. Navrhneme vám také pěkné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Prostějovska v Prostějově

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Na naše programy se můžete spolehnout. Rádi vám uspořádáme výstavu. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Pro vaše společenské události disponujeme party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Komenského v Přerově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašich potřeb. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum silnic

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Doporučujeme navštívit naše muzeum. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědné muzeum v Šumperku

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Z našeho programu budete nadšeni. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Zabýváme se také návrhem loga. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum v Mohelnici

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zaměřujeme se na zajištění programu na události. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás zve na prohlídku. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Havlíček - Veteran muzeum

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Vedeme dětské koutky na různých společenských událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVZO-ÚAMK-TSČ-ČR Veteran muzeum

Organizujeme také společenské akce. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Slezského Semmeringu - Muzea

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Využijte nabídky na přípravu programů. Dbáme na kultivovanost výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku