Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Moravskoslezský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ostravské muzeum

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Příbor - Rodný dům Sigmunda Freuda

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Depozitář historických vozidel

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Nabízíme stany na party a jiné události. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornické muzeum

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami v oblasti promítání. Uspořádáme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Naše jídelna vám je k dispozici. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezské zemské muzeum - Areál čs. opevnění Hlučín-Darkovičky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poradíme vám s programem i na vaši akci. Obraťte se na nás ohledně konferencí. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zapůjčíme vám vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Hlučínska

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Navštivte naše společenské centrum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Třineckých železáren a města Třince

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Rádi vás přivítáme na naší konferenci. Zaměřujeme se na pořádání výstav. Rádi vám navrhneme nové logo. Připravíme pro vás báječné prostory pro vaši událost. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezské zemské muzeum - Památník II. světové války

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Z našeho programu budete nadšeni. Objednejte si nás na uspořádání konference. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku