Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Litoměřice

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní muzeum v Litoměřicích

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Zajišťujeme program na společenských událostech. Neváhejte navštívit naši konferenci. Zajistíme doprovodnou akci i na vaší společenské události. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Přinášíme možnost tvorby poutavých plakátů. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podřipské muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jandovo muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Památník Terezín

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Party stany pro oslavy v exteriéru. Zpracujeme vám vhodné logo. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum českého granátu

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku