Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Liberecký kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Podještědské muzeum-Muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Poskytujeme prostory pro výstavy. Váš svatební obřad připravíme podle vašich přání. Zabýváme se také návrhem loga. Přinášíme vám možnost pěkného ubytování při vašich společenských událostech. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Severočeské muzeum v Liberci-Muzeum

Organizujeme také společenské akce. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Uspořádejte si u nás výstavu. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Českého ráje v Turnově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Na naše programy se můžete spolehnout. Přijďte se podívat na naše centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Svatební obřad připravíme dle vašeho scénáře. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum a Pojizerská galerie v Semilech

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás. Rádi vám navrhneme nové logo. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum a galerie Lomnice nad Popelkou - Muzea

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Zajistíme výstavu i Vám. Naše restaurace dbá na čerstvost surovin na přípravu pokrmů. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytneme vám také příjemné ubytování v rámci společenských událostí. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Party stany seženete u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Pičmanová - Krkonošské muzeum

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Vše si můžete zapůjčit u nás. Spravujeme muzeum s unikátními kousky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Rovensko pod Troskami - Městské muzeum Rovensko pod Troskami

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum drahých kamenů

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklářské muzeum

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Navrhneme vám také pěkné logo. Zajišťujeme i různé výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku