Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Královéhradecký kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Třebechovické muzeum betlémů

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme stany na party a jiné události. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Zajišťujeme i různé výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České farmaceutické muzeum Farmaceutické fakulty

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Z našeho programu budete nadšeni. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Navrhneme vám také pěkné logo. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum východních Čech v Hradci Králové

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zabýváme se vedením klubu. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Oslovte nás ohledně zajištění prostor pro společenské události. Není problém sjednat pro vás i hudbu. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Stachelberg

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Naše firma zajistí občerstvení na vaši akci. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. V našem centru se vám budeme věnovat. Rádi vás přivítáme v našem rychlém občerstvení. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní expozice sdělovací a zabezpečovací techniky

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajišťujeme program na společenských událostech. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Využijte nabídku našeho klubu. Rádi vám navrhneme nové logo. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum hry

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše společnost se věnuje zapůjčování. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum bratří Čapků

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Vedeme společenský klub. Zabýváme se také tvorbou plakátů. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hořice - Městské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Připravujeme různé programy. S našimi službami pro zajištění sportovních akcí budete spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Uspořádejte si u nás výstavu. Naše restaurace je ideální pro romantické chvilky. Neváhejte zavítat do našeho klubu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. S naším programem budete jistě spokojeni. Zajistíme výstavu i Vám. Sjednejte si u nás tvorbu loga. Poskytneme vám také příjemné ubytování v rámci společenských událostí. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Pro vaše společenské události disponujeme party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku