Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Kraj Vysočina

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Národní muzeum - Muzeum knihy

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poskytujeme společenské služby. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše nové centrum stojí za zhlédnutí. Organizujeme i výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, bude pro vás zážitkem na celý život. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácké muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Navštivte naše společenské centrum. Uspořádejte si u nás výstavu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Zabýváme se také provozem ateliéru. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Poskytujeme party stany na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kamenice nad Lipou

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Nabízíme vám své služby. Organizujeme i výstavy. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Věnujeme se mimo jiné i zajištění ateliéru. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Antonína Sovy v Pacově

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastivědný spolek Světelsko - Muzeum Světelska

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum rekordů a kuriozit

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Poskytujeme prostory pro výstavy. Rádi vás přivítáme v našem klubu. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Poskytujeme také možnost hudby pro vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Chotěboř

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Společenské služby jsou naší doménou. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Přijďte se podívat na naše centrum. Dbáme na kultivovanost výstav. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Pelhřimov

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Rádi pro vás zajistíme hudbu dle vašich požadavků. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Party stany pro oslavy v exteriéru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Centrum hasičského hnutí Přibyslav

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Se službami, které nabízíme v našem centru, budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku