Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Kraj Vysočina

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum řemesel

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Nabízíme vám své služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Naše společnost se věnuje zapůjčování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Jemnice

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strašidelný zámek DraXmoor

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Poskytujeme společenské služby. Navštivte naše společenské centrum. Naše kavárna je velice oblíbená. Rádi vám zajistíme dětský koutek na jakékoliv události. Vyzkoušejte naše služby při pořádání firemních akcí. Přihlaste svoje zaměstnance na teambuilding.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Společenské služby jsou naší doménou. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterán - Tatra - klub

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Jsme specialisté na pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Expres Vagon

Organizujeme také společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Muzeum knihy

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poskytujeme společenské služby. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše nové centrum stojí za zhlédnutí. Organizujeme i výstavy. Svatební obřad, který pro vás připravíme, bude pro vás zážitkem na celý život. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácké muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Navštivte naše společenské centrum. Uspořádejte si u nás výstavu. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo. Zabýváme se také provozem ateliéru. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Poskytujeme party stany na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kamenice nad Lipou

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Nabízíme vám své služby. Organizujeme i výstavy. Pro naše klienty vytváříme výstižná loga. Věnujeme se mimo jiné i zajištění ateliéru. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku