Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Karlovarský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Muzeum Aš

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Nabízíme stany na party a jiné události. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Využijte pestrou nabídku služeb našeho centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Cheb

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Naše návštěvnické centrum vám je k dispozici. Pořádáme různé výstavy. Vytvoříme plakáty dle vašich požadavků. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Sjednejte si u nás možnost zajištění letáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Františkovy Lázně

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vyzkoušejte naše připravované programy. Dbáme na kultivovanost výstav. V našem klubu vás rádi přivítáme. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Sežente u nás party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boheminium CZ, a.s.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše nabídka zahrnuje party stany. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Přijďte posedět do naší kavárny. Dbáme na kvalitu námi připravených programů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Mariánské Lázně - Městské muzeum Mariánské Lázně

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Připravujeme různé programy. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Svým klientům nabízíme také zajištění poutavých plakátů. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Naše muzeum nabízí nepřeberné množství exponátů a informací. Využijte nabídky našich party stanů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum knižní vazby

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum knižní vazby v Lokti

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. S naším programem budete jistě spokojeni. Organizujeme i výstavy. V naší restauraci budete nad míru spokojeni. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Nabídneme vám i pěkné ubytování během společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Becher muzeum - muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku