Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Jihomoravský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Město Klobouky u Brna - Městské muzeum

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum v Ivančicích

Organizujeme také společenské akce. Party stany seženete u nás. Muzeum disponuje zajímavými exponáty. Uspořádáme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Břeclav

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Naše nabídka zahrnuje party stany. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické muzeum v Brně

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Rádi vás přivítáme na naší konferenci. Jsme vaši správnou volbou v oblasti promítání. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Sjednejte si u nás i možnost zařízení hudby pro vaše akce. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Břeclav

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Staňte se součástí našeho klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MORAVSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM - Muzea

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Zajistíme vám konferenci. Naše služby v oblasti doprovodných akcí vám jsou k dispozici. Zajistíme vám prohlídku centra. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec Dolní Dunajovice - Muzeum Dr. Karla Rennera

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Vše si můžete zapůjčit u nás. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrad Špilberk

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Na naše programy se můžete spolehnout. Zpestřete svou společenskou událost námi zajištěným promítáním. Nabízíme služby spojené s doprovodnými akcemi. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Dbáme na kultivovanost výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hustopeče - Městské muzeum a galerie

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum romské kultury

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Poskytujeme zápůjčky. Z našeho programu budete nadšeni. Rádi vás přivítáme v naší kavárně. Poskytujeme prostory pro výstavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku