Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Jihočeský kraj

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální muzeum v Českém Krumlově

Organizujeme také společenské akce. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. S naším programem budete jistě spokojeni. Navštivte naše společenské centrum. Pořádáme různé výstavy. Využijte možnosti nechat si vytvořit zajímavé plakáty. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panství Bechyně, a.s. - Muzeum Vladimíra Preclíka

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Zajišťujeme i různé výstavy. Zajišťujeme bohatý catering. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování během společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Bloch - muzea

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. V naší rozsáhlé nabídce je pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Zabýváme se dodávkou občerstvení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní muzeum keramiky

Organizujeme také společenské akce. Využijte nabídky na přípravu programů. Zorganizujeme vám výstavu. Dbáme na zábavu našem klubu. Zpracujeme vám vhodné logo. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úzkokolejná železnice

Zabýváme se organizací společenských akcí. Vše si můžete zapůjčit u nás. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Jsme společnost poskytující kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Husitské muzeum v Táboře

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zajistíme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Klub patří do nabídky našich společenských služeb. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum historických vozidel a staré zemědělské techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum fotografie, obecně prospěšná společnost

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Využijte nabídky našich party stanů. Svým klientům poskytujeme i profesionální zajištění webové prezentace. V našem centru se vám budeme věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Využijte nabídky na přípravu programů. Dbáme na hladký průběh konferencí. Nechte si od nás vypomoct při chystání doprovodných akcí. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Poskytujeme prostory pro výstavy. Zabýváme se vedením klubu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzeum Jindřichohradecka

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Zabýváme se také návrhem loga. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku