Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Hlavní město Praha

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

Muzea v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MAGIC GOLD, s.r.o.

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Nechte si od nás zpracovat nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Musaion

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zaměřujeme se na zajištění programu na události. Využijte služeb našeho dětského koutku. V naší kavárně nabízíme zákusky i nápoje. Neváhejte se zeptat v našem centru. Zajišťujeme i různé výstavy. Neváhejte zavítat do naší restaurace. Pro váš svatební obřad zajistíme vše k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Torture, spol. s r.o.

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní zemědělské muzeum Praha

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Poskytujeme zápůjčky. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wax museum Prague, spol. s r.o.

Zabýváme se organizací společenských akcí. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Organizujeme i výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Lapidárium

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Přijďte se i vy podívat na naše nové centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Zabýváme se také návrhem loga. Využijte možnosti zajištění hudby pro vaše společenské události. Naše muzeum vystavuje originální kusy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GEOTRADE Bohemia, a.s.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum

Organizujeme také společenské akce. Připravujeme různé programy. Zaměřujeme se na pořádání konferencí. Vyzkoušejte služby našeho centra. Uspořádáme vám výstavu. Svatební obřad, který pro vás připravíme, bude nezapomenutelným zážitkem. Zpracujeme vám vhodné logo. Zajistíme vám vhodné prostory pro společenské události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní technické muzeum

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Zajišťujeme program na společenských událostech. Věnujeme se organizaci a přípravě konferencí. Zajistíme vám prohlídku centra. Uspořádáme vám výstavu. Zaručujeme vám spokojenost s jídly v naší jídelně. Neváhejte zavítat do našeho klubu. Zajistíme vám i poutavé plakáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní muzeum - Muzeum Antonína Dvořáka

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Připravujeme různé programy. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Rádi vám navrhneme nové logo. Jsme schopni pro vás zajistit i letáky. Zajistíme vám hudbu na vaše společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku