Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzea Chomutov

Hledáte-li odborníka na oblast Muzea a stále nenacházíte? Prohlédněte si náš katalog firem a organizací a budete velmi překvapeni, jak snadno jste váš problém vyřešili s naší pomocí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Železniční muzeum Křimov

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní muzeum v Chomutově

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Využijte naši nabídku služeb při pořádání konferencí. Prohlídky našeho centra jsou i pro vás. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Přijďte strávit hezké chvilky do naší restaurace. Přinášíme možnost tvorby poutavých plakátů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské muzeum Kadaň

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Doporučujeme navštívit naše muzeum. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku