Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Multifunkční areály

Profesionální služby v oblasti Multifunkční areály, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Denny sport & relax, s.r.o.

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Pomůžeme s organizací vašich výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hala Opava, a.s.

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Zpevněte si svalstvo s našimi tréninky. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Našim klientům rádi zajistíme kompletní služby na sportovních soustředěních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Arena Praha, s.r.o. - provoz kurtů

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Přijďte relaxovat do naší sauny. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Specializujeme se na kompletní organizační zajištění sportovních závodů. Poskytujeme klientům služby při různých typech sportovních soustředění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIPNO Point, s.r.o.

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Věnujeme se sportovním službám. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Pro milovníky sportu se u nás nachází hřiště pro různé druhy sportu. Nabízíme možnost navštívit půjčovnu se sportovním vybavením. Zajistíme vám kompletní agendu spojenou s pořádáním závodů. V nabídce našich služeb máme i masáže. Nabízíme výlety za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Jablonec nad Nisou, s.r.o. - Městská hala

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. Do naší sauny se vrací mnoho spokojených zákazníků. Vaše děti se určitě vyřádí v našem plaveckém bazénu. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tipsport arena - Multifunkční areály

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Poradíme vám s výběrem vhodného sportovního zboží z našeho maloobchodu. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní hala Stříbrníky

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme oblíbené sportovní výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota EMĚ Mělník

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Vedeme seriozní velkoobchod s pestrým výběrem sportovního zboží. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Můžete bez obav využít našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská sportovní hala Chomutov

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Nakupujte v našem sportovním maloobchodu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Určitě oceníte náš spolehlivý prodej sportovních výrobků. Provozujeme lekce cvičení rodičů s dětmi pod vedením zkušených lektorů. Pro sportovce je v našem areálu zajištěno také hřiště pro různé sportovní disciplíny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní areál K3

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti sportu. Provozujeme sportovní maloobchod. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku