Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motoresty

Katalog firem a institucí v oboru Motoresty z dílny zaměstnanců naší společnosti bude vaší devízou. Pomůže vám zorientovat se v dané oblasti a vybrat si skutečného odborníka.

Tipy: Restaurace, Zahrádka, Pivo, Ubytování, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslav Škárka - Motorest 9 křížů

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. U nás se setkáte s příjemným prostředím. Zeptejte se naší obsluhy na možnost placení stravenkami. Poseďte si v baru našeho motorestu. U nás si můžete zahrát i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Katran

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete. Nejen v horkých dnech si u nás můžete dát příjemně vychlazený nápoj. Zavítejte do našeho motorestu na občerstvení. Náš motorest nabízí opravdu příjemné prostředí. K našim zákazníkům se snažíme být vstřícní a ochotní. Poskytujeme tu nejvyšší kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Šefraný

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. Poskytujeme kvalitní ubytování v motorestu. Náš ochotný tým vás bude ochotně rozmazlovat. Jsme motorest, který Vám nabídne příjemné prostředí. Podávání nápojů v našem motorestu je samozřejmostí. V našem útulném motorestu si pochutnáte na dobrém občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest U Trolla

Našim zákazníkům nabízíme pestrý výběr z řady jídel a nápojů. Náš motorest se zabývá i občerstvením. Vyzkoušejte příjemné prostředí v našem motorestu. Náš motorest nabízí různé nápoje. Náš ochotný tým vás bude ochotně rozmazlovat. Zajišťujeme výbornou kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Jezárka

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Náš motorest nabízí různé nápoje. Záleží nám na kvalitě nabízených služeb. V našem příjemném prostředí se nebudete cítit jako na návštěvě, ale jako doma. Náš motorest Vám zajistí i občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Kuřívody

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. Kromě finanční hotovosti bereme také stravenky. Pokud se ubytujete u nás, budete se cítit jako doma. V našem baru si jistě užijete příjemné chvíle. V našem motorestu si můžete zahrát i šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest U Kanonýra Jabůrka - Motoresty

Vyzkoušejte bohatou nabídku jídel našeho motorestu. Nabízíme pestrý výběr nápojů. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Naši zaměstnanci jsou milí a ochotní. V nabídce našeho motorestu najdete i nealkoholické nápoje. Budete-li mít chuť, dejte si nějaký alkoholický nápoj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Čestice

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Zahrádka je připravena právě pro vás. V motorestu máte umožněno platit stravenkami. Pronajmeme Vám prostory pro vaše rodinné i pracovní oslavy. Každý den nabízíme zajímavé denní menu. Objednejte si skvělý nápoj v našem baru. V našem motorestu si můžete zahrát i vaše oblíbené šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Štýbl,motorest

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Kvalita všech služeb je pro nás velmi důležitá. V našem krásném motorestu si můžete kdykoli dát i občerstvení. Jsme motorest, jehož zaměstnanci jsou při přijímání objednávek velmi ochotní a vstřícní. V našem zařízení se staráme o příjemné prostředí. Návštěvníkům našeho motorestu nabízíme i nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Skřítek

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Naše zařízení poskytuje příjemné prostředí. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Máme kvalitně vyškolený personál. Podávání nápojů v našem motorestu je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku