Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motoresty Zlín

Katalog firem a institucí v oboru Motoresty z dílny zaměstnanců naší společnosti bude vaší devízou. Pomůže vám zorientovat se v dané oblasti a vybrat si skutečného odborníka.

Tipy: Restaurace, Zahrádka, Pivo, Ubytování, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion BALTACI

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Pokud hledáte kvalitu, zastavte se u nás. V našem prostředí se budete cítit příjemně. Náš motorest nabízí různé nápoje. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem. Naše ubytování nabízí útulné pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybářská Bašta

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Záleží nám na kvalitě nabízených služeb. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Hezké chvíle můžete strávit v našem příjemném prostředí. V našem motorestu si můžete zakoupit i nápoje. Přijďte ochutnat skvělé jídlo do naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling U MAŠINKY

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Jídlo z naší restaurace je tím pravým gurmánským zážitkem. U nás naleznete i zahrádku. Rádi vás obsloužíme také v salonku. Dejte si po jídle pivo z oroseného půllitru. Na denním menu našeho motorestu najdete vždy jen dobrá jídla. V naší restauraci najdete také šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pizzerie U Habána

Nabízíme bohatý výběr jídel. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci. Navštivte naši pizzerii, která je součástí motorestu. K našim službám patří také ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NICOMA s.r.o.

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. Nabízíme spoustu druhů občerstvení. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Zastavte se a vyberte si z naší české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace GEBRA

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. Přijďte ochutnat skvělé jídlo do naší restaurace. Všechny prostory našeho motorestu jsou bezbariérové. Naše ubytování nabízí útulné pokoje. Nabízíme prostory k uspořádání oslavy. Jídlo k obědu si můžete vybrat z denního menu našeho motorestu. V našem motorestu vaříme převážně českou kuchyni. V našem motorestu Vám je k dispozici i místní bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RESTAURACE U KAPLIČKY

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete to nejlepší pro sebe i vaše děti. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. Naší prioritou je vstřícnost a ochota. Specializujeme se na nabídku občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. Součástí našeho motorestu je i restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace REX

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Náš motorest má k dispozici i svou vlastní restauraci. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na pořádání oslav. Náš motorest Vám zajistí raut podle přání. Každý den nabízíme zajímavé denní menu. Přijďte ochutnat naši českou kuchyni. Nabízíme kvalitní služby v oblasti sázkové kanceláře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rafaja Radomír

Nabízíme bohatý jídelníček. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Pro naše hosty zajišťujeme příjemné prostředí. Zaměstnanci našeho motorestu jsou velice ochotní. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku