Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motoresty Zlín

Katalog firem a institucí v oboru Motoresty z dílny zaměstnanců naší společnosti bude vaší devízou. Pomůže vám zorientovat se v dané oblasti a vybrat si skutečného odborníka.

Tipy: Restaurace, Zahrádka, Pivo, Ubytování, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Rabel

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás naleznete jen 100% kvalitu. Připravíme pro vás to nejlepší občerstvení. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. V našem motorestu se můžete občerstvit osvěžujícími nápoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bowling U MAŠINKY

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Jídlo z naší restaurace je tím pravým gurmánským zážitkem. U nás naleznete i zahrádku. Rádi vás obsloužíme také v salonku. Dejte si po jídle pivo z oroseného půllitru. Na denním menu našeho motorestu najdete vždy jen dobrá jídla. V naší restauraci najdete také šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pizzerie U Habána

Nabízíme bohatý výběr jídel. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Náš motorest nabízí i různé občerstvení. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci. Navštivte naši pizzerii, která je součástí motorestu. K našim službám patří také ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NICOMA s.r.o.

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. V našem motorestu si nápoj vyberete i vy. Nabízíme spoustu druhů občerstvení. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Zastavte se a vyberte si z naší české kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku