Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motely

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Motely, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Motorest U Cioša

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Realizace vaší oslavy u nás není problém. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Semerád - Motel Semiš

Naše společnost nabízí ubytování. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kos MZ, spol. s r.o. - Motel Velký Rybník

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Janďura - Motel Formule 5 - Motel

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel PEPČÍN

Nabízíme vám také levné ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naše ubytování se vyznačuje blízkostí k přírodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Eden

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mejto, spol. s r.o.

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Schmidová - Motel Euro

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Poříčí, s.r.o. - Motel Farma

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Popelka - Motel Even

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku