Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motely

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Motely, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

K.V.P. Gastro, a.s. - Motel Poddubí

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Využijte krásné výlety do okolí. Naše ubytování s příjemným prostředím tu je pro Vás. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Růže, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Šolič - Motel Rusticana

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Využít můžete také nabízené možnosti stravování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pod Strání, s.r.o. - Obecní hostinec - motorest Býšť

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kobero

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Zajíček

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Kameník - Motel Lio

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CG1 Invest, s.r.o. - Motel Na Ptáčkovně

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Nabízíme též pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EIDK Trade Agency, spol. s r.o. - Motel ARKUS

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kebrle - Motel K

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Z našeho rekreačního střediska si odvezete jen příjemné zážitky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku