Nepřehlédněte

Motely

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Motely, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Soňa Prokešová - Motel Těrlicko

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Neváhejte se ubytovat v blízkosti přírody. Čistota je u nás na prvním místě. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marion,ubytování

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gastromot, s.r.o. - Motel Ivanka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romana Červená- Motel

Naše firma vám nabízí ubytování. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vega Motel

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Turbo

Využijte ubytování za výhodné ceny. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. U nás máte parkování zajištěno. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Pelcová

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Havel - Motel Start

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Drozenová - Motel Achát

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Jetel

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Neváhejte využít i našeho zavedeného salonku. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku