Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby

Mediální služby

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Mediální služby si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Propagační videa, Public relations, Krátký spot, Reportáž, TV spot, Reklamní pořad, Videoklip, Videozáznamy, Virtuální prohlídky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TV Brno, s.r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slamont Štětí, spol. s r.o.

Velkým koníčkem naší firmy je záznamová činnost. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TVNET, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Self Group, s.r.o.

Naše firma si poradí s reklamní činností místo vás. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Jeseník, spol. s r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inospol, spol. s r.o.

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Mezi naše služby patří komunikace s médii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Horák Comercs

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Na všechny vaše otázky ohledně situace ve světě vám odpoví naše zpravodajství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleslavská televize, s.r.o.

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Pokud chcete pořídit časosběrný snímek a nemáte na to potřebnou trpělivost, svěřte ten úkol nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Husník, video studio

Naše firma se zabývá kompletní reklamní činností od návrhu až po realizaci. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Můžeme vám vytvořit také videoklip, který má díky své délce tu výhodu, že se jím můžete pochlubit kamarádům na sociálních sítích. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Ecce Homo, o.p.s.

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku