Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby

Mediální služby

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Mediální služby si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Propagační videa, Public relations, Krátký spot, Reportáž, TV spot, Reklamní pořad, Videoklip, Videozáznamy, Virtuální prohlídky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Viktor Schwarcz

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Do videoklipu můžeme vložit vámi vybranou hudbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Horyna

Naše firma se zabývá agenturní činností, a proto vám rádi pomůžeme při plánování vaší akce. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Fišer

Naše firma poskytuje záznamovou činnost, která je samozřejmou součástí našich služeb. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CrossPoint Technologies, s.r.o.

Naše firma si poradí i s různou záznamovou činností. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Specializujeme se na různé mediální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kohlert

Mezi jednu z nejvyhledávanějších služeb naší firmy patří reklamní činnost. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radio Čas, s.r.o.

Hlavní náplní naší firmy je agenturní činnost v kultuře a v podobných oborech. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AIDEM, a.s.

Naše firma zařídí dokonalé technické zajištění jakékoli akce. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Na všechny vaše otázky ohledně situace ve světě vám odpoví naše zpravodajství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Local TV Plus, spol. s r.o.

Naše firma si poradí s reklamní činností místo vás. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

METEOPRESS, spol. s r.o.

Propagace je nejen naší prací, ale také posláním. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Pokud chcete pořídit časosběrný snímek a nemáte na to potřebnou trpělivost, svěřte ten úkol nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Port, s.r.o.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Poskytujeme služby v oblasti médií. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Pokud máte nějaký námět pro natočení reportáže, kontaktujte nás. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku