Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby

Mediální služby

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Mediální služby si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Propagační videa, Public relations, Krátký spot, Reportáž, TV spot, Reklamní pořad, Videoklip, Videozáznamy, Virtuální prohlídky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Peter Jurko - Produkce a postprodukce

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AlfaFilm, s.r.o.

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. K pronájmu je také naše střihové studio. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMP, spol. s r.o.

Hlavní disciplínou naší firmy je záznamová činnost. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Specializujeme se na různé marketingové služby. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Ferencei - Kovofilm LP

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Pokud si s něčím nevíte rady, všechny potřebné informace najdete na našich instruktážních videokazetách. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interval Praha, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní reklamní činností od návrhu až po realizaci. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Nabízíme kreativní služby v oblasti produkčních agentur.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítězslav Jíra - Produkce a postprodukce

Naše firma poskytuje záznamovou činnost, která je samozřejmou součástí našich služeb. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Válek-Produkce a postprodukce

Naše firma vám pomůže se záznamovou činností, na kterou si sami netroufáte. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Naše instruktážní videokazety jsou určeny každému, kdo se chce vzdělávat. Pokud máte naplánovanou kampaň v médiích, nechte si od nás vyrobit TV spot. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Film můžeme doplnit o různé animace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theodor Mojžíš - scénárista, režisér, producent

Naše firma si poradí i s různou záznamovou činností. K pronájmu je také naše střihové studio. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MHF Dvořákova Příbram

Naše firma zařídí dokonalé technické zajištění jakékoli akce. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profilight production, s.r.o.

Naše agentura si poradí se všemi činnostmi. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Naše služby mají široký rozsah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku