Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby

Mediální služby

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Mediální služby si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Propagační videa, Public relations, Krátký spot, Reportáž, TV spot, Reklamní pořad, Videoklip, Videozáznamy, Virtuální prohlídky

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horácké noviny - list západní Moravy

Naše agentura si poradí se všemi činnostmi. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Sledujte také naše aktuální zpravodajství a dozvíte se, co se kde děje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Metuje, s.r.o.

Mezi jednu z nejvyhledávanějších služeb naší firmy patří reklamní činnost. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Naše zpravodajské služby jsou rozšířené také o reportáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SIMPLY CINEMA, spol. s r.o.

Naše firma disponuje velkým množstvím vybavení pro technické zajištění akce v případě nepřízně počasí. Specializujeme se na různé mediální služby. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Do každého TV spotu vložíme něco, co diváka zaujme na první pohled.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODA a.s.

Mezi jednu z nejvyhledávanějších služeb naší firmy patří reklamní činnost. Poskytujeme služby v oblasti médií. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BULL FILM, spol. s r.o.

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. K pronájmu je také naše střihové studio.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nahrávací studio WonderLost

Jsme firma, která obstará kompletní agenturní činnost. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Poskytujeme služby v oblasti médií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AV- PARK, s.r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Zabýváme se také nesnadnými úkoly, mezi které patří například fotografování reportáží. Každý střih ve videoklipu je promyšlený a není zanedbán ani v případech delších videoklipů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Dvořák

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

4 D Production s.r.o.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PAR AVION, s.r.o.

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Specializujeme se na různé marketingové služby. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Točíme poutavé reportáže s příběhem. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku