Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masážní salóny

Potřebujete-li se zorientovat v oblasti zaměřené na oblast Masážní salóny a najít profesionály, kteří splní vaše přání a požadavky, vytvořili jsme pro vás kompletní a ucelený seznam firem a organizací zaměřených na oblast vašeho zájmu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

M Studio - masáže Praha, Reiter a Holasová

Čínské energetické masáže a poradenství v energetice podle TČM.

Nabízíme klasické masáže a praktikujeme i Dornovu metoda. Masážemi zbavujeme akutní bolesti a předcházíme vzniku chronických bolestí.
Nabízíme masáže, které dají vašemu tělu novou energii mládí, která se projeví v lepší ohebnosti a pružnosti vašeho těla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Zdena Puchká

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Naší specializací jsou masáže. V oblasti péče o tělo poskytujeme lymfodrenáž. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev. Dopřejte si například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže - Dagmar Horčičková

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Zabýváme se také velkoobchodní nabídkou širokého spektra služeb. Provádíme také profesionální masáže. Problém s uvolněním svalů u nás vyřešíte reflexní masáží. V nabídce našich služeb máme baňkování. Zaměřujeme se na kvalitní Dornovu metodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Zehnalová - Masáže, zdravá výživa

Naše dárkové poukazy můžete využít na celý sortiment služeb péče o tělo. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Rádi vám doporučíme správný typ výrobku pro vás v našem maloobchodu. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masérské služby Jiří Hron

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. V našem velkoobchodě nabízíme sortiment péče o tělo za výhodnou cenu. U nás vám zajistíme také prodejní služby. Široký sortiment přípravků pro péči o tělo zakoupíte v našem maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Kamil Borák

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. I vy oceníte naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Radomíra Adámková

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Daniela Petříčková

Naše firma nabízí svým zákazníků tu nejlepší péči o zdraví. Specializujeme se na masáže. Specializujeme se na lymfodrenáž. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají. Provádíme kompletní péči v oblasti manuální lymfodrenáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Hájek

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Věnujeme se masážím. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Vřele doporučujeme využití našich služeb reflexních masáží. Mnozí klienti využívají námi nabízené kvalitní aromaterapie. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosmetika Lenka Salátová

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku