Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Služby péče o tělo > Masážní salóny (Hlavní město Praha)

Masážní salóny Hlavní město Praha

Potřebujete-li se zorientovat v oblasti zaměřené na oblast Masážní salóny a najít profesionály, kteří splní vaše přání a požadavky, vytvořili jsme pro vás kompletní a ucelený seznam firem a organizací zaměřených na oblast vašeho zájmu.

Masážní salóny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radka Kajšová - masáže

Naše dárkové poukazy na sortiment služeb péče o tělo udělají vždy radost. Věnujeme se masážím. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Baňkování provádíme za příznivé ceny. Vyzkoušejte u nás aromaterapii s různými olejíčky. Naši profesionálové poskytují léčebné masáže Dornovou metodou. Nechte si udělat například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Urban - Urban - masáže

Naše firma poskytuje profesionální služby zejména pro péči o vaši krásu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Zákazníkům můžeme nabídnout služby maloobchodu. Objednejte si zboží z nabídky sortimentu péče o tělo v našem velkoobchodu. Využijte naši nabídku na masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prima masáže - Jana Soukupová

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Využijte našich služeb péče o tělo. Specializujeme se na masáže. I vy zaručeně oceníte naši lymfodrenáž. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy. Specializujeme se na kvalitní sportovní masáže. Poskytujeme kvalitní manuální lymfodrenáž za skvělé ceny. V pestré paletě našich služeb nechybí ani masáž obličeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Mlýnková - masážní salón

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb péče o zdraví. Specializujeme se na masáže. Naší specializací je lymfodrenáž. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky. Naší specializací je manuální lymfodrenáž. Užijte si například zábal od našich terapeutů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Podrazil - masáže

Naše firma nabízí zákazníkům výhodné služby z oboru komplexní péče o celé tělo. Nakupujte přípravky pro péči o tělo v našem velkoobchodu. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Nechte si u nás provézt kvalitní masáže. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. Ilona Bečková Ph.D. - masáže

Nabízíme kvalitní služby ze sortimentu péče o celé tělo. Využijte našeho kvalitního sortimentu k péči o tělo s velkoobchodními výhodami. Rádi vám poradíme při prodeji výrobků našeho sortimentu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Zabýváme se masážemi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Body Factory, s.r.o.

Rádi vám pomůžeme vybrat kvalitní služby pro péči o celé tělo. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Po zákroku na naši klinice pomocí kryolipolýzy nenajdete na svém těle žádné otoky nebo modřiny. Odborně provádíme lifting obličeje. Poskytujeme profesionální přístup při liftingu dekoltu. Provádíme kompletní péči v oblasti kosmetického ošetření. Objednejte se u nás formování postavy. Užijte si například zábal od našich terapeutů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Truska

Využijte naší mimořádné nabídky na nabídku služeb pro péči o krásu. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Zákazníkům můžeme nabídnout služby maloobchodu. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Planet Zen, s.r.o.

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Seznamte se s bezkonkurenční nabídkou našeho maloobchodu. Provádíme také profesionální masáže. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Antušková - Masáže

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Provádíme masáže. I vy oceníte naši nabídku na lymfodrenáž. Laserové ošetření vlasové pokožky, které provádíme, je důležité pro zdravý růst nových vlasů. Vřele doporučujeme využití našich služeb reflexních masáží. Naší specializací je aromaterapie. Naše regenerační služby slibují fyzický i psychický odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku