Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Praha)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Praha

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad městské části Praha-Lysolaje

V rámci samosprávy kontrolujeme a řídíme věci veřejné. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám zaručujeme. Jsme ochotní poradit vám v nesnázích. Vyřizování žádostí občanů je pro náš úřad prioritou. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. V naší knihovně poskytujeme klientům širokou škálu služeb. Naše agenda se zabývá vyřizováním sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha-Lochkov

Členové naší samosprávy se vyznačují spolehlivostí a aktivitou. Otevřeno máme vždy, když jsou úřední hodiny. Naši zaměstnanci jsou vedeni k ochotě vůči klientům. Zavítejte také do naší knihovny. Pokud jste se ocitli v obtížné životní situaci, požádejte u nás o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha-Přední Kopanina

Naše samospráva je připravena na výkon veřejné služby. Navštivte nás během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Náš samosprávní celek se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Nabízíme našim klientům kompletní agendu Czechpointu. V našich prostorách je umístěna knihovna. Rozhodování v oblasti sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha-Březiněves

Pro náš úřad je hlavním zájmem samospráva. U nás jsme maximálně ochotní ke všem klientům. Neváhejte využít služeb naší podatelny, která Vám pomůže s vyřizováním Vašich žádostí. Náš úřad otevírá během úředních hodin. Naše poradenství vám usnadní váš život. Nabízíme vám možnost získat služby Czech Point na jednom místě, a to u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 3 - Odbor kontroly a interního auditu

Naše samospráva slouží efektivnímu řízení veřejných záležitostí. Během úředních hodin máme pro vás otevřeno. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty našeho profesionálního personálu. Se službami našeho poradenství bude váš život jednodušší. S vyřizováním žádostí se obraťte na náš úřad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 7 - Odbor informační centrum Městská část Praha 7

V naší samosprávě se staráme o veřejné zájmy. Poskytneme vám poradenství u nás na úřadě. Ochotné jednání na našem úřadě je samozřejmostí. Pro návštěvníky je otevřeno během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 6 - Odbor vnitřních věcí

Jsme samosprávním celkem. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy. Neváhejte se na nás obrátit kvůli vyřizování žádostí. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Oslovte nás, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 17 - Odbor hospodářské správy

Věnujeme se spolehlivému řízení samosprávy. Vzor plné moci pro vyřízení žádosti naleznete na webových stránkách. Jsme specialisté na poradenství v oblasti fungování samosprávy. Občany přijímáme během úředních hodin. Naši zaměstnanci jsou školeni k ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Dubeč - Odbor vnitřní správy a poplatků

V rámci samosprávy kontrolujeme a řídíme věci veřejné. Náš úřad nabízí poradenskou službu. Náš úřad jedná s občany ochotně. Pro návštěvy máme otevřeno během úředních hodin. Projednáváme přestupky obyvatel naší obce. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zaměřujeme se na vydávání občanských průkazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 11 - Odbor životního prostředí

Plníme úkoly jako samospráva. Velmi si zakládáme na ochotě našich zaměstnanců. Jsme tu pro vás otevřeni během úředních hodin. V kompetenci našeho úřadu je také komplexní poradenství. Náš úřad vyřizuje žádosti od všech občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku