Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Praha)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Praha

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad městské části Praha-Zbraslav

Rozhodujeme jako samospráva. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství. Na našem úřadě si můžete vyřídit své žádosti. Máme otevřeno pouze během úředních hodin. Zaručeně oceníte i námi nabízené služby Czech Pointu. Naše knihovna vám nabízí pouze kvalitní nabídku knih. Snažíme se o rychlé vyřízení vaší žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha 9

Máme vlastní samosprávu. Jsme úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Naše kancelář je otevřena během úředních hodin. Občanům poskytujeme poradenství. U nás si můžete živnost založit, přerušit i ukončit. Jako samospráva nemůžeme opomenout oblast sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha-Dolní Chabry

Využijte nabídky služeb naší samosprávy. Vyřídíme žádost podanou obyvateli naší obce. V záležitostech, které vyžadují přímý kontakt s pracovníkem našeho úřadu, přijďte během úředních hodin, kdy je úřad otevřen pro veřejnost. Služby poskytované stavebním úřadem Vám jsou k dispozici. U nás naleznete kontaktní místo Czech Point, které vám pomůže s vydáním výpisů z rejstříků. Naše knihovna pořádá i čtení pro děti. Pokud jste se ocitli v obtížné životní situaci, požádejte u nás o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Zbraslav - Odbor výstavby

Realizujeme výkon samosprávy svěřeného samosprávného celku. Náš úřad se chová ochotně. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Vyřizování žádostí občanů je pro náš úřad prioritou. Pro vaše požadavky máme otevřeno během úředních hodin. Přihlaste svou stavbu na příslušném stavebním úřadě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 6 - Právní odbor

K dispozici je vám naše samospráva. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Naši občané mohou využít bezplatné poradenství, které jim poskytne každý zaměstnanec příslušného odboru. Na našem úřadě vyřizujeme žádosti občanů na počkání. Naši zaměstnanci jsou vedeni k ochotě vůči klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 3 - Odbor informatiky

Klíčovým úkolem naší samosprávy je kvalitní a spolehlivý výkon veřejné správy. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí. Poskytování poradenství je v kompetenci našich zaměstnanců. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 7 - Odbor správních agend

Obstaráváme veřejné úkoly v oblasti samosprávy. V rámci samosprávy platíme za odborníky ve vyřizování stížností. U nás se dočkáte kvalitního poradenství v oblasti samosprávy. Ochotu našich pracovníků Vám garantujeme. V rámci úředních hodin máme otevřeno. Využijte naší služby ověřování podpisů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 18 - Odbor správních agend

Máme pro vás připraveny služby v rámci naší samosprávy. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se vyřizováním Vašich žádostí. U nás jsme maximálně ochotní ke všem klientům. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Kolovraty - Odbor vnitřní správy

Cílem naši samosprávy je ušetřit peníze na správných místech. Navštivte nás během úředních hodin, kdy máme otevřeno. U našeho úřadu můžete počítat s ochotou. Úřad v naší obci vyřizuje občanům žádosti rychle a spolehlivě. Na našem úřadě je poskytováno poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 13 - Odbor životního prostředí

Naší náplní je řízení samosprávy. Skvěle rozumíme vyřizování žádostí. Během roku máme otevřeno během úředních hodin. Jednou z našich služeb je také poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce a našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku