Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Most)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Most

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MÚ Lom - Odbor vnitřních věcí, sociálních věcí, školství, kultury a zdravotnictví

Neváhejte využít služby naší samosprávy. Jsme profesionálové na vyřizování žádostí. Naši občané mohou využít bezplatné poradenství, které jim poskytne každý zaměstnanec příslušného odboru. V záležitostech, které vyžadují přímý kontakt s pracovníkem našeho úřadu, přijďte během úředních hodin, kdy je úřad otevřen pro veřejnost. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Zajišťujeme služby spojené s matriční agendou. Na zaměstnance našeho oddělení evidence obyvatel se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor životního prostředí a mimořádných událostí

Naše samospráva se snaží odvádět tu nejlepší činnost. Pro občany zajišťujeme poradenství. Příslušný pracovník vaši žádost posoudí a podstoupí ji k vyřízení. Zajistíme otevření všech kanceláří úřadu během úředních hodin. Všechny služby plníme velmi ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Meziboří - Odbor výstavby, majetku a životního prostředí

Disponujeme vlastními orgány díky nimž uskuteňujeme samosprávu. Naši úředníci mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin. U nás se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Zařizujeme vyřizování žádostí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám v rámci samosprávy nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor školství, kultury a sportu

Naše samospráva zastupuje zájmy občanů. K vyřízení vašich žádostí přistupujeme vždy ochotně. V kompetenci našeho úřadu je také komplexní poradenství. Náš úřad má otevřeno během úředních hodin. Náš úřad nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor stavební úřad

Naše instituce vykonává samosprávu. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Přinášíme Vám i možnost poradenství. Vydáváme stavební povolení potřebná pro zahájení stavby nebo rekonstrukce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor stavebního úřadu

Naše instituce se věnuje samosprávě. Nebojte se s námi poradit. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Rádi vyřídíme Vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Most

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Zástupci našeho úřadu jsou velice ochotní. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem. Na našem úřadu práce naleznete bohatou nabídku pracovních míst z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor investic a komunálního hospodářství

Věnujeme se zajišťování samosprávy. Správný postup při vyřizování vaší žádosti vám sdělí pracovník daného úseku. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor živnostenský úřad

V naší instituci nabízíme klientům kvalitní výkon úkonů samosprávy. Náš úřad nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Máme otevřeno vždy během úředních hodin. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. Potřebujete-li provozovat koncesovanou živnost, můžete u nás zažádat o vydání koncese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor nakládání s majetkem

Neobávejte se konzultovat vaše návrhy s naším samosprávním úřadem. Pracujeme vždy spolehlivě a s ochotou k vám. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Jednou z našich činností je poradenství. Máme pro Vás otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku