Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Most)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Most

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Magistrát města Mostu - Odbor stavební úřad

Naše instituce vykonává samosprávu. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Přinášíme Vám i možnost poradenství. Vydáváme stavební povolení potřebná pro zahájení stavby nebo rekonstrukce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor stavebního úřadu

Naše instituce se věnuje samosprávě. Nebojte se s námi poradit. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Rádi vyřídíme Vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Most

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Zástupci našeho úřadu jsou velice ochotní. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem. Na našem úřadu práce naleznete bohatou nabídku pracovních míst z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor investic a komunálního hospodářství

Věnujeme se zajišťování samosprávy. Správný postup při vyřizování vaší žádosti vám sdělí pracovník daného úseku. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor živnostenský úřad

V naší instituci nabízíme klientům kvalitní výkon úkonů samosprávy. Náš úřad nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Máme otevřeno vždy během úředních hodin. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. Potřebujete-li provozovat koncesovanou živnost, můžete u nás zažádat o vydání koncese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor nakládání s majetkem

Neobávejte se konzultovat vaše návrhy s naším samosprávním úřadem. Pracujeme vždy spolehlivě a s ochotou k vám. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Jednou z našich činností je poradenství. Máme pro Vás otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor informačního systému

Naše samospráva je vám ochotna pomoci. Rádi vám také poskytneme poradenství. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Otevíráme během úředních hodin. U nás získáte možnost rychlého vyřizování Vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor sociálních věcí

Naší náplní je odborné řízení samosprávy. Poskytujeme našim klientům poradenství při vyřizování žádostí. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc. Pro návštěvy máme otevřeno během úředních hodin. Jsme připraveni poskytovat vám rady kdykoliv budete potřebovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor rozvoje a dotací

Rozhodujeme formou samosprávy. Naší službou je také poradenství. Naši zaměstnanci vyřizují žádostí občanů i podnikatelů. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor sociálních věcí a školství

Výkon veřejné správy zajišťuje samospráva. Jsme orgán zaměřený na ochotné jednání s občany. Kdy je otevřeno během úředních hodin na našem úřadě, si můžete ověřit na našich webových stránkách. Do naší kompetence náleží vyřizování žádostí. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku