Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Most)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Most

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Magistrát města Mostu - Odbor městského majetku

Máme vlastní samosprávu. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor finanční

Působíme jako samosprávní orgán. Na našem úřadě pro vás vyřizujeme žádosti. U nás najdete otevřeno během úředních hodin. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám možnost poradenství v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor systémového řízení

Naše samospráva nalézá řešení v oblasti veřejnoprávních vztahů. Rádi vám také poskytneme poradenství. Dbáme na to, aby byla dodržována stanovená lhůta pro vyřizování žádostí a stížností. Pro občany otevíráme během úředních hodin. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor finanční

Naše samospráva nabízí občanům vybrané úkony veřejné správy. Jednou z našich priorit je ochota personálu a spokojenost zákazníka. Přijďte k nám, máme otevřeno během úředních hodin. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Náš úřad nabízí poradenskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor správních činností

Využijte služeb naší samosprávy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně samosprávy. Poskytujeme našim klientům poradenství při vyřizování žádostí. Maximálně ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vašim požadavkům vstříc. Úřad je otevřen během úředních hodin tak, aby si pracující lidí snáze stihli v klidu vyřídit své záležitosti. V rámci našeho úřadu zajišťujeme evidenci obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Meziboří - Odbor finanční

Využijte služeb naší samosprávy. Během úředních hodin máme otevřeno pro přijímání návštěv. Naši zaměstnanci jsou školeni k ochotě. Naše instituce vám pomůže s vyřizováním vašich žádostí. Poskytneme vám poradenství u nás na úřadě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor vnitřní správy

Naše samospráva vám přináší spoustu výhod. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc. Nebojte se s námi poradit. Naši zaměstnanci vyřizují žádostí občanů i podnikatelů. Během roku máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lom - Ekonomický odbor

Členové naší samosprávy jsou připraveni řešit vaše požadavky. Ačkoliv mají úřady pověst neosobní instituce, jsou jejich zaměstnanci často ceněni za ochotu poradit a pomoci. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. Poskytneme vám v rámci naší samosprávy opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zabýváme se vyřizováním všech vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor správních evidencí

Hlavní činností našeho úřadu je samospráva. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v oblasti samosprávy. Neváhejte nás oslovit, máme otevřeno během úředních hodin. Věnujeme se vyřizování Vašich žádostí. Jako samospráva vás nadchneme naší ochotou. Jsme schopni vyřídit náležitosti spojené s matriční agendou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Meziboří - Odbor správní

Jsme součástí krajské i obecní samosprávy. Náš orgán je pro Vás otevřen během úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám poskytnou poradenství v oblasti zařizování dokladů. Vyřídíme vaše žádosti. Vedeme matriční agendu. Pomůžeme Vám v jakékoliv situaci, týkající se evidence obyvatel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku