Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Most)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Most

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Magistrát města Mostu - Odbor stavební úřad

Naše instituce vykonává samosprávu. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Přinášíme Vám i možnost poradenství. Vydáváme stavební povolení potřebná pro zahájení stavby nebo rekonstrukce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor stavebního úřadu

Naše instituce se věnuje samosprávě. Nebojte se s námi poradit. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Rádi vyřídíme Vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Most

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Zástupci našeho úřadu jsou velice ochotní. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem. Na našem úřadu práce naleznete bohatou nabídku pracovních míst z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor investic a komunálního hospodářství

Věnujeme se zajišťování samosprávy. Správný postup při vyřizování vaší žádosti vám sdělí pracovník daného úseku. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytují poradenství v oblasti fungování samosprávy. Otevřeno máme vždy během úředních hodin. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku