Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Samospráva > Magistráty, úřady městských obvodů a částí (Most)

Magistráty, úřady městských obvodů a částí Most

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Magistráty, úřady městských obvodů a částí, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Magistrát města Mostu - Odbor živnostenský úřad

V naší instituci nabízíme klientům kvalitní výkon úkonů samosprávy. Náš úřad nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Máme otevřeno vždy během úředních hodin. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. Potřebujete-li provozovat koncesovanou živnost, můžete u nás zažádat o vydání koncese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor nakládání s majetkem

Neobávejte se konzultovat vaše návrhy s naším samosprávním úřadem. Pracujeme vždy spolehlivě a s ochotou k vám. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Jednou z našich činností je poradenství. Máme pro Vás otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor informačního systému

Naše samospráva je vám ochotna pomoci. Rádi vám také poskytneme poradenství. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Otevíráme během úředních hodin. U nás získáte možnost rychlého vyřizování Vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor sociálních věcí

Naší náplní je odborné řízení samosprávy. Poskytujeme našim klientům poradenství při vyřizování žádostí. Vždy se u nás setkáte s ochotnými zaměstnanci, kteří vám rádi vyjdou ve všem vstříc. Pro návštěvy máme otevřeno během úředních hodin. Jsme připraveni poskytovat vám rady kdykoliv budete potřebovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor rozvoje a dotací

Rozhodujeme formou samosprávy. Naší službou je také poradenství. Naši zaměstnanci vyřizují žádostí občanů i podnikatelů. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor sociálních věcí a školství

Výkon veřejné správy zajišťuje samospráva. Jsme orgán zaměřený na ochotné jednání s občany. Kdy je otevřeno během úředních hodin na našem úřadě, si můžete ověřit na našich webových stránkách. Do naší kompetence náleží vyřizování žádostí. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor městského majetku

Máme vlastní samosprávu. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Mostu - Odbor finanční

Působíme jako samosprávní orgán. Na našem úřadě pro vás vyřizujeme žádosti. U nás najdete otevřeno během úředních hodin. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám možnost poradenství v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor systémového řízení

Naše samospráva nalézá řešení v oblasti veřejnoprávních vztahů. Rádi vám také poskytneme poradenství. Dbáme na to, aby byla dodržována stanovená lhůta pro vyřizování žádostí a stížností. Pro občany otevíráme během úředních hodin. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Litvínov - Odbor finanční

Naše samospráva nabízí občanům vybrané úkony veřejné správy. Jednou z našich priorit je ochota personálu a spokojenost zákazníka. Přijďte k nám, máme otevřeno během úředních hodin. Konkrétní oddělení naší samosprávy se věnuje vyřizování všech podaných žádostí. Náš úřad nabízí poradenskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku