Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Logopedické ordinace a pracoviště

Nejste-li spokojeni se službami v oblasti Logopedické ordinace a pracoviště, určitě vám doporučujeme náš seznam profesionálů, ze kterého si vyberete k vaší plné spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PhDr. Alena Ptáčková, logopedie

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Ke svým klientům přistupujeme s ohledem na jejich individuální potřeby. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jana Kužílková-Logoped

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. Nabízíme vám individuální přístup. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Veronika Balejová-Logopedie

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Potěší vás náš individuální přístup. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Objednejte se k nám na konzultace. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaeDr. Blanka Gruberová- logoped

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Individuální přístup je nám vlastní. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Halka Petláková, Logopedická ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Naši logopedové vám pomohou navrátit vaše sebevědomí trpící kvůli vadě řeči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Aleš Reichel - Logopedické ordinace a pracoviště

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PeadDr. Jiří Románek- Logopedická ordinace

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tatiana Svobodová,poradna

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Lada Hajžmanová - logoped

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Zajišťujeme odbornou péči. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Poskytujeme logopedické služby. Zbavíme vás obtíží bez léků a operací, přijďte k nám na rehabilitaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Miroslava Sahulová - logopedie

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Naše logopedy mohou navštívit i dospělí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku