Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Limuzin Servis

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Limuzin Servis, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HALOTAXI, s.r.o.

Jako zaběhnutá autodoprava chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivost a kvalitu při zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Naši dispečeři pro vás ochotně a vždy zajistí přistavení taxi a odvoz na požadovanou adresu. Kurýrní službu najdete nyní v naší nabídce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kings taxi

Zajistíme Vám kvalitní autodopravu. Vždy Vám rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Serióznost je u nás vždy dostupná. Vše dopravíme na určené místo rychle a spolehlivě. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě. Ochota u nás zaručena. Objednejte si naše taxi ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CARAVELLA

Jsmě zavedená firma, kterí vám ráda pomůže s autodopravními službami. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji přepravních služeb je ochota. Velmi důležitou hodnotou je pro nás serióznost. Sjednejte si u nás také služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Objednejte si naše taxi ještě dnes. Využijte naší rychlé kurýrní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Express, s.r.o.

Autodoprava patří mezi stěžejní činnosti naší společnosti. Starosti se silniční přepravou naložte na nás. Klademe důraz na rychlost a profesionalitu. Zajišťujeme přepravu a dopravu ochotně a spolehlivě. Jsme firma, která se specializuje na osobní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Hošek

Přinášíme služby v oblasti autodopravy, které si může dovolit každý. Naše společnost se snaží pro klienty zajistit maximální kvalitu nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy, proto zaměstnáváme pouze spolehlivý personál s dostatkem znalostí i zkušeností. Ohledně dopravy a přepravy vás ohromíme našimi službami v silniční oblasti. Se všemi klienty jednáme seriózně. U nás poskytujeme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy pro každého. Management naší společnosti se zaměřuje na kvalitu nabízených služeb spojených s dopravou a přepravou, a dále na ochotu a seriózní vystupování našich zaměstnanců. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, kvalita služeb a v neposlední řadě i rychlost dodání a dodržení termínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alafio, s.r.o.

V oblasti autodopravy máme již mnoho zkušeností a stálých klientů. Vaše zásilky převezeme pomocí silniční dopravy. Disponujeme důležitými znalostmi v dopravě a přepravě. Serióznost u nás oceníte. V oblasti dopravy a přepravy nabízíme také rychlost. V rámci dopravy a přepravy dbáme především na kvalitu. Naši pracovníci jsou profesionálové a vynikají ochotou a jednáním na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARTcar

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Na naši nadstandardní rychlost jednání se můžete spolehnout. V oblasti dopravy a přepravy je vám u naší firmy k dispozici perfektní znalost oboru. Naši zaměstnanci odvádějí stabilní a seriózní práci. Cílem naší přepravní společnosti je dlouhodobé poskytování kvalitních služeb. V našich službách se vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novotný

Mezi naše služby patří také zajištění autodopravy. Naše dopravní služby se vyznačují kvalitou. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné doplňování znalostí našich zaměstnanců. Veškeré silniční služby poskytuje naše firma. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem zákazníkům. Serióznost je u nás vždy dostupná. Taxi služby pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Žid

Poskytování služeb z oblasti autodopravy je hlavní činností naší firmy. Ochota je naše deviza. Naše společnost, v rámci zajištění vysoce jakostních služeb zaměřených na oblast dopravy a přepravy, klade vysoké nároky na znalosti, spolehlivost a další osobní kvality zaměstnanců. Nabízíme dopravu a přepravu nejrychlejší cestou. Kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy si zamilujete. Jsme kurýrní služba, která Vám pomůže s doručením jakéhokoliv zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pronájem limuzín - David Krejčiřík

Nabízíme autodopravu různých druhů. Nabízíme služby vysoké kvality. Naše přepravní firma Vás doveze kamkoliv. Ochota a vstřícnost je pro naši dopravní firmu samozřejmostí. Znalost oboru dopravy považujeme v naší společnosti za nezbytnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku