Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lidská práva Hlavní město Praha

Jestliže sháníte někoho, kdo vám nabídne kvalitní služby a produkty z oblasti Lidská práva, náš seznam firem a institucí vám usnadní výběr a pomůže vám najít dokonalé řešení.

Lidská práva v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Konzorcium nevládních organizací pracujících s migranty

Naše organizace se specializuje na humanitární pomoc sociálně slabším skupinám. Naše organizace vykazuje ochotu k transparentnosti hospodaření se svěřenými finančními prostředky. Poradenství naší instituce je zárukou kvality. Pořádáme speciální kroužky. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Humanitas-Profes, o.p.s.

Máme velké zkušenosti v oblasti humanitární pomoci. Ochotně nabízíme pomoc. Velkou devízou pro naši činnost je vzájemné setkávání s partnerskými organizacemi. Stavíme na léty ověřené serióznosti naší práce. Nabízíme vám pomoc v nouzi. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká sekce DCI - Sdružení zastánců dětských práv

Máme připravenou sociální pomoc. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ukrajinská iniciativa v České republice

Zajišťujeme veškerou humanitární pomoc. V rámci našich služeb zajišťujeme poradenství. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. Pomáháme v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cesta tam a zase zpátky

Přidejte se k nám a společně zajistíme sociální pomoc potřebným. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Každému našemu klientovi nabízíme 100% serioznost. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

La Strada Česká republika, o.p.s.

Poskytování humanitární pomoci je hlavní činností naší společnosti. Nabízíme poradenství v náročných životních situacích. Využijte naši nabídku zábavy pro mládež. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Naše instituce také vykonává různé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mládež za lidská práva, o.s.

Jsme koordinátorem humanitární pomoci při mimořádných událostech. Vaše účast na našem setkání Vám může pomoci. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Poskytujeme individuální humanitární poradenství pro všechny. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Nabízíme bohatý program pro mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iniciativa JIH

Naší hlavní činností je poskytování humanitární pomoci. Jsme specialisté na poradenství v oblasti neziskových organizací. Pomáháme seniorům. Pořádáme také zajímavé kroužky. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gender studies, o.p.s.

Naše instituce přivítá dobrovolníky pro humanitární pomoc. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Můžete se spolehnout na maximální serióznost. U nás se dočkáte pomoci. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Organizujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solidaris, o.s.

S námi dodáte humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Naši dobrovolníci jsou stále ochotni se učit novým věcem. U nás vám vždy rádi poradíme. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Naše organizace byla založena pro pomoc lidem v nouzi. Veškeré činnosti naší instituce jsou velmi seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku