Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Consulting Servis, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Eugenie

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Skříšovský, ubytování v atelieru

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARA - CZ, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kudrna - Hodinovy Hotel Branik

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Novák-Stafino

Objednejte si u nás ubytování včas! Nabízíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Privát Vestec u Prahy

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Ubytování v blízkosti přírody. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Pekárny

Využijte naší možnosti ubytování. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Ondryáš - Ubytování U medvěda

Zařídíme pro Vás ubytování. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Homole

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Zajišťujeme pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku