Nepřehlédněte

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hoteltrans, s.r.o. - Ubytovna Bulharská

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Využívat můžete společná sociální zařízení. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Krhovský, ubytovací služby

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Holub - Penzion U Holubů

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. U nás můžete využít levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beneš Teppzos, s.r.o. - Penzion Beneš

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TZ Praha, a.s. - Ubytovna Novodvorská

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Třeboň - U Polenů

Zaměřujeme se na ubytování. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Petrášek-ubytování

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Šebesta

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sega, družstvo - Chaty Sega

Využijte našeho ubytování. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Vavřík - ubytování

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Můžete si u nás objednat levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku