Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Doprava a přeprava > Letečtí dopravci (Moravskoslezský kraj)

Letečtí dopravci Moravskoslezský kraj

Kompletní katalog profesionálů z oblasti Letečtí dopravci. V našem seznamu firem a institucí si vybere každý. Ať už hledáte nové obchodní partnery či firmu k jednorázové realizaci vašeho záměru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Monika Bumbová - B.A.F.

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. Poskytujeme služby zaměřené na silniční přepravu a dopravu v nadstandardní kvalitě. Zajistíme Vám dopravu v té nejvyšší kvalitě. Zakládáme si na ochotě všech našich zaměstnanců. Rychlost je v naší dopravě důležitá. Využijte služeb letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Levné letenky a víza

Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti autodopravy. Vážíme si našich klientů, proto je ochota pro nás prioritou. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy klademe důraz také na rychlost. Serióznost je u nás na prvním místě. Naše silniční doprava je kvalitní a spolehlivá. Rádi Vám poskytneme i služby letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ORBIX, s.r.o.

Jsme firma působící na trhu v oblasti autodopravy. Staráme se o kvalitní a rychlou silniční dopravu a přepravu V oblasti dopravy a přepravy vás překvapíme jsou výbornou znalostí oboru. Naše serioznost je vyhlášená. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě. Zprostředkujeme Vám odvoz k ubytování. Pokud potřebujete spolehlivé taxi, u nás jste na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PBS Trade, a.s.

V autodopravě podnikáme s důrazem na efektivnost a spolehlivost. Se všemi klienty jednáme seriózně. Vynikáme vysokou rychlostí. Garantujeme vysokou flexibilitu při řešení vašich potřeb v silniční dopravě. Věnujeme se také letecké dopravě či přepravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FISCHER air, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, má řadu spokojených klientů. Nabízíme seriozní služby v oblasti dopravy a přepravy. Naše krédo naší společnosti je hlavně rychlost. Rychlost a ochota jsou u nás na prvním místě. Podstatná je pro nás kvalita. Přinášíme také služby letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOLTOUR

V oboru autodopravy nabízíme mnohaletou zkušenost. Silniční přeprava je naší specializací. Klienti si váží naší serioznosti. Ochota je to, na čem si zakládáme. Rychlost k nám neodmyslitelně patří. Přepravujeme klienty na zájezdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Air Servis Ostrava, s.r.o.

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Využívání odborných znalostí je naší prioritou. V dopravě a přepravě se zvláště věnujeme silniční oblasti. Díky ochotě našich zaměstnanců budete s našimi přepravními službami spokojeni. Najdete u nás i služby letecké dopravy či přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JOB AIR - CENTRAL CONNECT AIRLINES s.r.o.

Využijte naší výhodné nabídky služeb v oblasti autodopravy. Jednou z nejvyšších priorit naší společnosti je znalost oboru dopravy. Naše silniční doprava a přeprava poskytuje vysoce kvalitní služby. Při poskytování našich služeb dbáme na serioznost. Zajistíme Vám dopravu v té nejvyšší kvalitě. V oblasti dopravy a přepravy u nás čekejte mimo jiné také rychlost. Využijte služeb letecké dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BALONY.EU, s.r.o.

Jako zaběhnutá autodoprava chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc. Zaměřili jsme se na provozování silniční dopravy a přepravy a zákazníkům nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Prostřednictvím znalostí a zkušeností našich řidičů poskytujeme kvalitní servis a služby zákazníkům. Ochota a vstřícné jednání vás bude provázet na každém kroku. Se seriózností u nás nešetříme. Základní filosofií naší firmy je pružnost a rychlost našich dopravních prostředků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paraklub Lysá Hora - občanské sdružení Letecké amatérské asociace ČR a Aeroklubu České republiky, Frýdlant nad Ostravicí

Služby v oblasti autodopravy jsou naší hlavní činností. Setkáte se u nás se seriozním přístupem. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Ochota je základem našich služeb. Zakládáme si na vysoké kvalitě nabízených služeb. Poskytujeme také služby spojené se silniční dopravou a přepravou. Naše znalosti v oblasti autodopravy jsme rozšiřovali mnoho let a nyní máme bohaté zkušenosti, které můžeme využívat při práci s klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku