Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékařské ordinace

Potřebujete-li Lékařské ordinace? Nabízíme jednoduché řešení v podobě kompletního seznamu firem a institucí zabývajícími se danou oblastí. Vězte, že v naší databázi jsou jen ti nejlepší.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Elsa Císařová, logopedie

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

doc. MUDr. Jiřina Macháčková, CSc.

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Součástí naší služby je komplexní poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kučerová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Jistě oceníte náš individuální přístup. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum léčebné rehabilitace - REHEX, v.o.s.

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Iva Kloučková,logopedie

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Naši logopedové se s vysokým nasazením věnují všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iveta Fremlová - Kožní lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. U nás se budete cítit příjemně. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Naši chirurgičtí lékaři jsou skuteční odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magda Fišerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Vodičková - Rehabilitace Sobotka

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut péče o zdraví, s.r.o.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Mašková - kožní ordinace

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Náš personál je profesionální a ochotný. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Bude o vás pečovat tým našich odborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku