Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékařské ordinace

Potřebujete-li Lékařské ordinace? Nabízíme jednoduché řešení v podobě kompletního seznamu firem a institucí zabývajícími se danou oblastí. Vězte, že v naší databázi jsou jen ti nejlepší.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jiří Fridrichovský- gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Macháčková

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Ječmen - Praktičtí lékaři pro dospělé

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Špičanová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Pumpr

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Individuální přístup je vám u nás zajištěn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zbyněk Šnoflák

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Grepl- Praktický lékař pro dospělé

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Snažíme se neustále zlepšovat služby nabízené dospělým pacientům. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Třečková/Stomatolog

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Monika Richterová - Gynekolog

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Liehneová

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku