Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékařské ordinace

Potřebujete-li Lékařské ordinace? Nabízíme jednoduché řešení v podobě kompletního seznamu firem a institucí zabývajícími se danou oblastí. Vězte, že v naší databázi jsou jen ti nejlepší.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Tomáš Budka

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Štefan Lišaník - plastická a esteticka chirurgie Ostrava

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Provádíme bioplastické operace, při kterých se místo cizích materiálů využívá vlastní tělní vazivo. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. I vy můžete využít naši odbornou péči. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ a východ

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Maryšková-rehabilitace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Pavel Moravec

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Sirotek - estetická a plastická chirurgie

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPA Gyncentrum s.r.o. Mikulov

Soukromá gynekologická ambulance v Mikulově se zabývá gynekologickou péčí o pacientky všech věkových skupin. Provádíme preventivní prohlídky, diagnostikujeme a následně léčíme různé gynekologické potíže, neplodnost, potíže v menopause, provádíme malé gynekologické zákroky, očkujeme proti rakovině děložního čípku. Poskytujeme i diagnostiku těhotenství včetně následné péče, vedení těhotenské poradny a provádíme i prenatální screening.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku