Nepřehlédněte

Lékařské ordinace

Potřebujete-li Lékařské ordinace? Nabízíme jednoduché řešení v podobě kompletního seznamu firem a institucí zabývajícími se danou oblastí. Vězte, že v naší databázi jsou jen ti nejlepší.

 
zobrazit další kategorie
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jindřich Varga zdravotnické zařízení

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Zajišťujeme také odborné poradenství. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hadravová, odborná lékařka pro choroby vnitřní

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Užijte si u nás individuální přístup. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Vyznáváme zásady odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Pelhřimov- Plicní ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. U nás máte možnost využít poradenství. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stehlík Jiří MUDr. - Psychiatrická ambulance, akupunktura, psychoterapie

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. U nás je vždy příjemné prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Šašek

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Využijte naši nabídku na odbornou péči. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Srchová internista

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Hammerschmiedová - Plicní ordinace

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Jana Címlová

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karel Dvořák - hematologie

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Každému klientovi nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rostislav Král - - Interní ordinace

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku