Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže

 

Studio Belle s.r.o.

Naše firma pravidelně připravuje nabídku služeb určených pro péči o krásu. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Seznamte se s nabídkou služeb našeho kadeřnictví. Provedeme vám luxusní masáže. Užijte si naši lymfodrenáž. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Libánský - Mystický prožitek doteku

Nabízíme vám ucelený sortiment zdravotních služeb péče o tělo. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Naší specializací jsou masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Knapová

Naše firma nabízí zákazníkům výhodné služby z oboru komplexní péče o celé tělo. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. V rámci našich služeb nabízíme také depilaci. Provádíme také profesionální masáže. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají. Nezapomeňte vyzkoušet naši masáž obličeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUDIO RENATA

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Naše přístrojová lymfodrenáž poskytne blaho vašemu lymfatickému systému. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky. Specializujeme se na lymfodrenáž. Na naši přírodní kosmetiku se můžete spolehnout. I vy oceníte naši manikúru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanatoria Europa

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Věnujeme se masážím. Vytvoříme vám dokonalou pedikúru. S naší manikúrou budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb. Specializujeme se na kvalitní masáže lávovými kameny. Provádíme kompletní péči v oblasti baňkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáž kouzlo doteku

V naší nabídce najdete také dárkové poukazy. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. V rámci našich služeb nabízíme také depilaci. Poskytujeme masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky, které provádíme, je důležité pro zdravý růst nových vlasů. Poskytujeme sportovní masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Kroutilová - Home Relax

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo. Využijte naši nabídku na masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky, které provádíme, je důležité pro zdravý růst nových vlasů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TAWAN Nikolina - thajské masáže Karlovy Vary

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Rádi vás přivítáme v našem maloobchodu pro sortiment přípravků péče o tělo. Poskytujeme masáže. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon krásy-kosmetické služby

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Načerpejte energii při masáži obličeje. Sjednejte si u nás léčebné masáže Dornovou metodou. Naší specializací je aromaterapie. Poskytujeme kvalitní modeláže nehtů za skvělé ceny. Provádíme kompletní péči v oblasti kosmetického ošetření. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže-JV-Regenerace/Bc.Jana Váňová

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Specializujeme se na masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Pokles kůže vyřešíte u nás liftingem obličeje. Problém se zatuhlým svalstvem vyřešíte naší masáží lávovými kameny. Využijte naši efektivní techniku Dornovy metody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku