Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kosmetické služby

 

STUDIO RENATA

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Naše přístrojová lymfodrenáž poskytne blaho vašemu lymfatickému systému. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky. Specializujeme se na lymfodrenáž. Na naši přírodní kosmetiku se můžete spolehnout. I vy oceníte naši manikúru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanatoria Europa

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Věnujeme se masážím. Vytvoříme vám dokonalou pedikúru. S naší manikúrou budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb. Specializujeme se na kvalitní masáže lávovými kameny. Provádíme kompletní péči v oblasti baňkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profesionální anylýza pleti

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Seznamte se s nabídkou našich služeb. U nás najdete celou řadu kosmetických služeb. Můžete v klidu relaxovat při našem kosmetickém ošetření. Nechte se nalíčit od našich kosmetiček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio NIKÉ - masáže, kosmetika, wellness

Využijte možnost zakoupit naše dárkové poukazy. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Odpočiňte si u nás při mikromasáži. Odborně vám provedeme například zábal. S naší úpravou obočí budete velmi spokojeni. Naše liposukce je rychlá a komfortní. V našich pobočkách nabízíme všechny dotupné varianty radiofrekvenční terapie. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Kašparová - Elegance

Nabízíme kvalitní přípravky v oblasti péče o zdraví. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Dopřejte si u nás kvalitní a dostupné kosmetické služby. Využijte naši nabídku na masáže. S naší pedikúrou budete spokojeni. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Krása a péče - Iveta Erbenová

Dárkové poukazy na sortiment péče o tělo najdete v naší nabídce. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Zavolejte nám a vyzkoušejte nabídku kosmetických služeb. Naše masáže zaručeně oceníte. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Po naši radiofrekvenční terapii nikdo nepozná, že jste kdy měli nějaké vrásky. Poskytujeme kvalitní aromaterapii za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Látová- Sauna

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Vyberte si u nás z nabídky kosmetických služeb. Naše masáže si zamilujete. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Stenbergová

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Přijďte si k nám vybrat z celé řady kosmetických služeb. Využijte depilaci od naší firmy. Naši kavitaci mohou využít muži i ženy na většinu problémových partií. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky. Díky naší kvalitní liposukci zajistíme výborný pooperační výsledek a trvalý efekt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nováková Michaela Studio-Vizáž

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Specializujeme se na poskytování kosmetických služeb. S naší depilaci budete maximálně spokojeni. Díky laserovému ošetření vlasové pokožky výrazně zlepšíme vaše problémy s vypadáváním vlasů. V našem kosmetickém salonu vás rádi nalíčíme. Máte-li nějaké dotazy ohledně permanentního make-upu, kontaktujte nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maxi studio, spol. s r.o.

Objednejte si u nás kvalitní služby z oblasti péče o zdraví. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Nabízíme našim zákaznicím celou řadu kosmetických služeb. Specializujeme se na masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku