Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kadeřnictví

 

Studio Belle s.r.o.

Naše firma pravidelně připravuje nabídku služeb určených pro péči o krásu. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Seznamte se s nabídkou služeb našeho kadeřnictví. Provedeme vám luxusní masáže. Užijte si naši lymfodrenáž. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedikúra, manikúra, nehtové studio

Nejlepší péči o celé tělo dostanete právě u nás. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme mikromasáž. Nezapomeňte u nás vyzkoušet naši například zábal. Vyzkoušejte naše profesionální modeláže nehtů. Nechte se od nás hýčkat parafínovými zábaly. U nás si péči o ruce opravdu užijete. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravá krása na Obzoru

Pečujte o celé tělo s našimi komfortními službami. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Využijte kompletní nabídky služeb našeho kadeřnictví. Využijte naše služby na depilaci. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže, masér - seznam masážních salónů

Nejlepší péči o celé tělo dostanete právě u nás. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Ty nejlepší služby vám poskytneme v našem kadeřnictví. Využijte nabídku našeho kosmetického salónu. Poskytujeme masáže. S naší pedikúrou budete maximálně spokojeni. Manikúru od nás oceníte. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosmetický salon B&G

Rádi vám poskytneme kvalitní péči o vaše zdraví. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Těšíme se na vás v našem kadeřnictví. Provádíme také depilaci. S naší pedikúrou budete spokojeni. Provádíme manikúru dle přání zákazníků. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy. Poskytujeme slavnostní líčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Šmaterová

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Vyzkoušejte kvalitu služeb našeho kadeřnictví. Vyzkoušejte sami naše kvalitní kadeřnické služby. V rámci našich služeb nabízíme také depilaci. Nabízíme masáže. I vy oceníte pedikúru od nás. I vy oceníte naši manikúru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadeřnictví Pavla Kalová

Naše firma vám zajistí širokou škálu služeb sortimentu pro péči o krásu. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Naše kadeřnice vás rády přivítají v našem kadeřnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadeřnictví Petr Dávidík

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte kompletní nabídky služeb našeho kadeřnictví. K barvení používáme prostředky velmi šetrné k vašim vlasům. Melíry vlasů provádíme v široké škále barevných odstínů. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Špinková Kadeřnictví pánské - dámské

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Vyzkoušejte kvalitu služeb našeho kadeřnictví. Objednejte si termín v našem pánském kadeřnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadeřnictví Zdeňka Chodurová

Naše firma nabízí zákazníkům výhodné služby z oboru komplexní péče o celé tělo. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Využijte kompletní nabídky služeb našeho kadeřnictví. Zastavte se na kvalitní střih v našem dámském kadeřnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku