Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hardware

 

PG Cyber Café CZ, s.r.o.

Naše firma poskytuje kvalitní informační technologie. Specializujeme se na prodej počítačových a internetových služeb. Náš velkoobchod má širokou nabídku. Nabízíme vám software na přání. Objednejte si u nás nový hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ataco, spol. s r.o.

Servis počítačových sítí je zajišťován obornými IT specialisty. Zabýváme se poskytováním vysoce kvalitní správy a dalších služeb zaměřených na informační technologie. Rádi vám připravíme nabídku služeb podle vašich potřeb. Využijte našich služeb v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek. Vyberte si u nás počítačový software dle vašich představ. Objednejte si u nás nový hardware. Zabýváme se zejména vývojem softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivo Ulrich, informační systémy

Do našich služeb patří zajištění servisu v oblasti internetu a počítačů. Připravili jsme pro vás výhodné podmínky čerpání z našich počítačových služeb. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Webdesign a tvorba webových stránek je naší specialitou. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Nabízíme široký výběr kvalitního počítačového softwaru. Naši klienti si u nás vybírají ze široké nabídky počítačového hardwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Stejskal - Software service

Svým klientům poskytneme servis zakoupené počítačové techniky. Prodáváme počítače a zajišťujeme veškerý servis v této oblasti. Pro zákazníky máme připraveny kompletní hostingové služby. Nabízíme balíčky s možností pevného telefonu. Vytváříme i dynamické stránky. Dbáme na dodání funkčního programového vybavení. Poskytujeme také velkou nabídku počítačového hardwaru. Zaměřujeme se také na statické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IT Přerov

Naše společnost nabízí službu internetového poradenství. Využijte u nás možnosti servisu počítačové techniky. Nabízíme vám vytvoření řešení informačních technologií na míru. Mezi naše odborné činnosti patří i správa počítačových sítí. V oblasti IT služeb jsme spolehlivým partnerem. Neváhejte si u nás objednat některý z balíčků s možností pevného telefonu. Nabízíme své služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače. Naši odborníci vám připraví i statické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IT Prime s.r.o. - Outsourcing IT a servis PC

Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ohledně internetových služeb. Poskytujeme kvalitní servis v oblasti počítačových a internetových služeb za nejlepší ceny. Připravili jsme pro vás počítačovou a internetovou technickou podporu. Naše společnost vám poskytne ten nejkomplexnější servis v oblasti informačních technologií. U naší firmy se specializujeme na správu, servis a odborné poradenství v oblasti počítačů. Na naše IT služby se můžete spolehnout. Nenechte si ujít naši nabídku prodeje počítačového zboží. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NET-SYSTEM, s.r.o.

Potřebujete-li pomoc se správou počítačů a internetu, obraťte se na nás. V našem velkoobchodě zajišťujeme kompletní prodejní servis. Zabýváme se počítačovým programováním. Prodáváme kvalitní značkové počítače, doplňky a komponenty. Maloobchodní prodej počítačového zboží je naší specializací. Zkontrolujeme funkčnost hardwaru ve vašem počítači..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

oXy Online, s.r.o.

Využijte náš servis v oblasti počítačových a internetových služeb. Máte-li problém s počítačem či internetovým připojením, nabízíme vám služby naší technické podpory. Potřebujete-li pomoc se správou počítačů a internetu, obraťte se na nás. Naše společnost realizuje IT služby a další. Poskytujeme prodej počítačových služeb. Jsme specialisty na balíčky s možností pevného telefonu. Pomůžeme vám zlepšit váš internetový portál. Můžete u nás využít i výhodné nabídky počítačového hardwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Internetový obchod Cybersales, a.s.

Nabízíme kvalitní servis PC, jak na straně hardware, tak na straně software. Vymýšlíme a zprostředkováváme prvotřídní software pro různé operační systémy. Připravíme vám také funkční dynamické stránky. Jsme připraveni vytvořit vám pěkné statické stránky. Jsme tou správnou volbou pro zajištění hostingu. Vytvoříme pro vás unikátní e-marketing. Dbáme na kvalitní provedení webdesignu. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Zahradník

Kdykoli si nevíte rady se svým počítačem, je tu pro vás naše poradenství. IT služby od nás jsou plně profesionální. Vyzkoušejte náš prodej počítačových a internetových služeb. Poskytujeme balíčky s možností pevného telefonu. Naši specialisté vám vytvoří webový portál na zakázku. Jsme připraveni vám nabídnout i počítačový hardware. Zaměřujeme se na software. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku