Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Software

 

PG Cyber Café CZ, s.r.o.

Naše firma poskytuje kvalitní informační technologie. Specializujeme se na prodej počítačových a internetových služeb. Náš velkoobchod má širokou nabídku. Nabízíme vám software na přání. Objednejte si u nás nový hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NetDirect s.r.o.

Služby poradenství v oblasti počítačových služeb jsou vám u nás k dispozici. V našem autorizovaném servisu využíváme všechny naše znalosti, zkušenosti a dovednosti v oboru IT služeb. Poskytujeme podporu správy počítačové a internetové sítě. I vy oceníte naše počítačové a internetové služby. Jsme specialisty na balíčky s možností pevného telefonu. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek. Naší činností je vývoj, prodej a údržba vlastního softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

On line system, s.r.o.

Servis je jednou z oblastí, kterými se naše společnost zabývá. Naše firma je specialistou na počítačové a internetové služby. Zakázkový software zajistíme přesně podle vašich představ. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Zvolte si u nás to nejlepší z bohaté nabídky kvalitního počítačového softwaru. Zabýváme se zejména vývojem kvalitního softwaru dle vašich požadavků. Naučíme vás tvořit statické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRINIDON, spol. s r.o.

Máme pro vás ty nejlepší informační technologie. Ne všechny problémy s počítačem je potřeba řešit v servisu, spousta věcí lze vyřešit správou na dálku. Na našich stránkách se věnujeme internetovým službám. Spolehlivý internetový prodej je naší specializací. Specializujeme se na tvorbu statických stránek. Připravíme vám také funkční dynamické stránky. Naše společnost se zabývá tvorbou a dodávkou softwaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ataco, spol. s r.o.

Servis počítačových sítí je zajišťován obornými IT specialisty. Zabýváme se poskytováním vysoce kvalitní správy a dalších služeb zaměřených na informační technologie. Rádi vám připravíme nabídku služeb podle vašich potřeb. Využijte našich služeb v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek. Vyberte si u nás počítačový software dle vašich představ. Objednejte si u nás nový hardware. Zabýváme se zejména vývojem softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARTIO, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování nejlepších internetových služeb. Na základě zkušeností nabízíme zákazníkům poradenství při budování a rozvoji informačních systémů. Postaráme se o kvalitní a spolehlivý IT servis. Jsme tou správnou volbou pro zajištění technické podpory počítačových služeb. Přijďte si k nám také sjednat správu počítačového vybavení pro vaši firmu. Vyberte si z nabídky námi poskytovaných služeb. Zaměřujeme se na prodej moderních počítačových a internetových služeb. Využijte našich služeb v oblasti balíčků s možností pevného telefonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Microsys, spol. s r.o.

Na náš servis se můžete spolehnout. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Zajistíme vám dynamické stránky. Zaobíráme se prodejem standardního počítačového softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ahmose software, s.r.o.

Naučíme vás porozumět informačním technologiím. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Náš dodávaný software je velice spolehlivý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D3Soft, s.r.o.

Věnujeme se také poskytování poradenství. Staráme se o kvalitní servis zaměřený na počítačové a internetové služby. Spolehněte se na naši správu. Naše firma se specializuje na počítačové a internetové služby. V oblasti prodeje jsme renomovanou společností. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Na nás se můžete spolehnout i v oblasti PPC kampaní. Jsme odborníky na webové portály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EN Nástroje, s.r.o.

Pokud váš počítač již nepracuje jak má, pak je tu náš servis. S našimi balíčky s možností pevného telefonu budete jistě spokojeni. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek. Naše společnost se zabývá tvorbou a dodávkou softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku