Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vestavěná skříň

 

LUCA CZ s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě realizace projektů vám nabídneme i doplňkové služby včetně montáže. Náš velkoobchod je útočištěm pro malé i velké firmy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. Provádíme návrhy a realizace kompletních šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vaverka - PERSO International

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Zakládáme si na ochotném a profesionálním jednání se zákazníky. Za pozornost stojí naše nabídka stolů z kvalitních materiálů. U nás máte také možnost nákupu na splátky. Do všech druhů interiérů si u nás vyberete také vhodné doplňky. Inspirovat se můžete také naší pestrou nabídkou vestavěných skříní. Velmi bohatý výběr naleznete také v naší prodejní sekci kancelářského nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boris Roller, zdravotnický nábytek

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Výrobky, které nabízíme, jsou charakteristické svou vysokou kvalitou a elegancí. V daném oboru jsme prvotřídními znalci. Jistě vás také zaujme naše mimořádná nabídka skříní kvalitní výroby. Naše kompletní nabídka zahrnuje také realizaci vestavěných skříní na zakázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanák Brno

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Špičková kvalita a nízká cena vás u nás mile překvapí. Rovněž nabízíme kompletní vybavení pro šatny. Mimo jiné máme bohaté zkušenosti s realizací vestavěných skříní v různých interiérech. Možná je u nás také výroba na míru. Navrhneme pro vás ideální řešení prostřednictvím kvalitního grafického návrhu. Umožňujeme i nákupy na splátky. V prodeji máme rovněž široké spektrum druhů stolů a stolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství Vrcha

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Garantujeme kvalitu výroby a zpracování. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Kromě toho vám můžeme nabídnout kvalitně vyrobené židle s krátkou dodací lhůtou. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Výhodně u nás seženete rovněž skříně všeho druhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Dragoun

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Zakázkové zboží vyrábíme rychle a kvalitně. Zabýváme se výrobou a prodejem vestavěných skříní. Rovněž se zabýváme prodejem skříní s elegantním designem. Do všech druhů interiérů si u nás vyberete také vhodné doplňky. Kromě jiného nabízíme také nábytkové sestavy z teaku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TREMOS

M Máme v nabídce řadu klasických nábytkových sestav včetně skříní. Umíme také zhotovit vestavěné skříně ve špičkové kvalitě. Za kvalitu naší výroby ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku