Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kancelářský

 

Spectrum Nábytek

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Zvláště výhodná nabídka se týká našich sedacích vaků s ověřenou kvalitou. Také máme široký výběr nábytku a doplňků do šaten. Pomůžeme vám rovněž sehnat výbavu do dětského pokoje. Postaráme se o kompletní zařízení vaší kanceláře. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESIGN STUDIO - Černíková

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Také nabízíme možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka. V běžném prodeji máme i kvalitní kancelářské židle a ostatní kancelářský nábytek. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kancelářské židle - Jiskra

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Hledáte-li především seriózní prodejce, jste tu správně. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Prodáváme židle pro domácnosti, firmy i zahradní posezení. Do nabídky také zahrnujeme veškerý kancelářský nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUCA CZ s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě realizace projektů vám nabídneme i doplňkové služby včetně montáže. Náš velkoobchod je útočištěm pro malé i velké firmy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. Provádíme návrhy a realizace kompletních šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BROSS, s.r.o.

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Naší konkurenční výhodou jsou prokazatelné znalosti a zkušenosti s prodejem. Naleznete u nás přátelskou atmosféru a seriózní vystupování všech našich zaměstnanců. Rovněž poskytujeme splátkový prodej. U nás seženete kvalitní židle vyrobené na míru vašim potřebám. Jistě vás také zaujme naše nabídka kancelářského nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denico, spol. s r.o.

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Velké množství kvalitního nábytku naleznete i v našem eshopu. K výrobě používáme kvalitní materiály. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. Veškeré zboží nabízíme i na splátky. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem. K nábytku dále prodáváme různé doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EMPORIUM INTERNATIONAL, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Přizpůsobíme se vašim potřebám s velkou ochotou a péčí. K tomu u nás najdete veškeré doplňky. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Výhodně prodáváme také kancelářské nábytkové sestavy. V našem sortimentu mají své místo rovněž klasické válendy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Victoria - nábytek a doplňky

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Kromě širokého sortimentu nábytku k němu máme v prodeji také vkusné doplňky. V případě zájmu nabízíme také možnost platby na splátky. Prodáváme interiérový i zahradní teakový nábytek s vysokou odolností. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení. Nakupovat můžete i v našem eshopu. Jistě vás také zaujme naše mimořádná nabídka skříní kvalitní výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Mikulec - Novatronic

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě včasné dodávky také na místě zajistíme montáž. Další naší užitečnou službou je tvorba grafických návrhů interiérů na míru. Možná je u nás také výroba na míru. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. U nás máte také možnost nákupu na splátky. Z klasického nábytku, který prodáváme, jsou velmi kladně hodnocené naše skříně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multip Moravia, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Pomůžeme vám s výběrem na základě odborného poradenství. Jakožto odborníci vám nabízíme rovněž rozsáhlé znalosti z oboru. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Dobře vám poslouží také naše věšáky z kvalitních materiálů a s elegantním designem. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Fungujeme rovněž jako eshop. V prodeji máme pouze zboží kvalitní výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku